Hledáme lidem práci Manpower

Projektant Elektro – Engineering Base

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme lidi, kteří svému oboru skutečně rozumí, dělají svoji práci dobře a přitom nemusí nikomu nic dokazovat. Zkrátka hledáme lidi jako jste Vy! Je jedno, zda jste „hotový inženýr" nebo jste na začátku své kariéry. Dělejte to, co vás baví a co umíte dobře! Získejte stabilní práci, staňte se součástí dobrého týmu a pracujte bez stresu ve firmě, která klade důraz na to, abyste se cítili dobře a měli skutečný volný čas na rodinu, přátele i své koníčky. Více o nás na: www.abb.cz/czopc

Popis pozice:

- tvorba elektrotechnické dokumentace v prostředí Engineering Base
- návrh řídících a automatizačních systémů na platformě ABB
- implementace Engineering Base dle specifik průmyslu
- hledání technických řešení.

Profil kandidáta:

- VŠ, SŠ vzdělání - elektro
- praxe v elektro projekci výhodou
- znalost angličtiny podmínkou
- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita v případě zahraničních cest

Nabízíme:

- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů
- moderní a přátelské pracovní prostředí
- různorodou práci na zajímavých zahraničních projektech
- pružnou pracovní dobu včetně možnosti home office
- vzdělávací, rozvojové kurzy a jazykové kurzy
- aktivní využití anglického jazyka
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování formou stravenek
- notebook a mobilní telefon s možností soukromého využití
- bonusový systém nad rámec základní mzdy
- cafeterii (čerpání rozmanitých benefitů i pro rodinu)
- zajímavý relokační balíček

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Pokud ano, neváhejte mi zaslat svůj životopis v anglickém jazyce.

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

ManpowerGroup

  • Benešov
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. října
  • Zlín
  • MP Projekt s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • QUINS spol. s r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 7. června
  • Mladá Boleslav
  • BenThor automation s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Pila
  • E PLUS spol. s r.o.
  • 24 100 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Liberec
  • DKL Tech s.r.o.
  • 40 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Jindřichův Hradec
  • Fiera a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Tišnov
  • LUNEK, s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Pardubice
  • OIG Power s.r.o.
  • 45 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
Zveřejněno: 15. února
  • Velké Losiny
  • KUBÍČEK VHS, s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Nový Bydžov
  • LAMARK s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Miroslav Pošík
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • MP Krásno, a.s.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. května
  • Jeseník
  • Optik House, s.r.o.
  • od 17 000 Kč
  • Cheb
  • Domov pro seniory "SKALKA" v Chebu,…
  • od 20 000 Kč

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Trainee program – první práce pro absolventy

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ auto benefit bonus Bor dokumentace elektro hledám home office HR inženýr IT kandidát koníčky kurz kurzy mezinárodní mobil Most možnost mzdy náplň práce odpovědnost Office pec penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek rozvoj růst samostatnost Skuteč SOU společnost společnosti stabilní stravování stres telefon vzdělání znalost životopis anglické automat dokument dovolené firemní jazyk kariéry kov mobilní možnosti náplň národní obor PC penzijní PR pracovní příležitost profi projekt průmysl přátelské příležitost případ rámec řešení součást systém talent technické technický tvorba tým zahraniční