Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Zámečník – svářeč s náborovým příspěvkem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Litoměřice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 38.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pouze na jednu směnu? Máte svářečské zkoušky na CO2? Umíte číst v technické dokumentaci a chcete dobře ohodnocenou práci? Ano? Pošlete mi váš životopis!

Významná výrobní společnost hledá kolegu na pozici: zámečník – svářeč

Popis pozice:

  • práce na ranní směnu
  • bude brousit
  • úprava nástrojů
  • čtení technické dokumentace
  • výroba forem (materiál – hlavně ocel)
  • občas výroba zakázky i mimo portfolio společnosti

Vzdělání:

  • Střední odborné vzdělání ideálně v technickém oboru (zámečník, svářeč a pod.)

Další:

  • znalost čtení technické dokumentace a znalost svařování
  • manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost

Praxe:

  • praxe je vítána
  • musí mít státní svářečské zkoušky na CO2
  • svářečské zkoušky na elektrodu jsou výhodou

Pracovní výhody:

  • Nástupní mzda od 30.000,– Kč (dle zkušeností) po zapracování až 38.000,– Kč (včetně příplatků a odměn)
  • náborový příspěvek ve výši 20.000,– Kč
  • po roce trvání vztahu roční předvánoční odměnu ve výši cca 20.000,– Kč (vázána na pravidelnou docházku)
  • závodní dotovaná strava

  • Křešice
  • Schoeller Křešice s.r.o.
  • 29 050 – 37 270 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. dubna
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 18. dubna
  • Děčín
  • 35 000 – 50 000 Kč
včerejší
  • Děčín
včerejší
  • Otrokovice
  • SG Management s.r.o.
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Brno
  • Ľubomír Slanina
  • 18 000 – 25 000 Kč

IDS LocoCare s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., EKOS-Žitenice s.r.o., Schoeller Křešice s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., AGRO Starý Týn společnost s ručením omezeným, LABE WOOD s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., FILSON s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Operátor / operátorka chemické výroby

Děčín, Litoměřice, Žitenice, Křešice, Lovosice, Siřejovice, Ústí nad Labem, Starý Týn, Úštěk, Štětí, Chabařovice, Přestanov, Teplice, Krupka, Velvary, Jeníkov, okres Teplice

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Bor dokumentace elektro IT Most mzda nábor náplň práce plat pozice práce pracovní praxe příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti svařování úprava výhody výroba vzdělání zámečník znalost Zruč životopis dokument materiál náborový náplň nástroj obor odbor odborné PR roční stroj střední technické výrobní vztah závod zkoušky zkušenost