Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Asistent linky s ubytováním a nástupem možným IHNED!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Bruntál
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 30.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Německá firma s místem výkonu v Kopřivnici nabízí práci ve výrobě lukrativních automobilových dílů s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:

 ●  asistence poloautomatických linek
 ●  práce ve výrobních linkách
 ●  finální kontrola

Co od Vás očekáváme:

 ●  chuť pracovat ve 3 směnném provozu
 ●  manuální zručnost
 ●  pracovitost a spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

 ●  mzda 24 – 30 000,- Kč + příplatky za přesčasy, svátky a víkendy
 ●  navýšení mzdy po zapracování
 ●  možnost převodu pod KMEN
 ●  2x ročně bonus v podobě 13. a 14. platu
 ●  svozový autobus z práce i do práce zdarma
 ●  25 dní dovolené
 ●  lékařskou prohlídku zdarma
 ●  jídlo na směně za 25,- Kč
 ●  UBYTOVÁNÍ ZA 3 000,- Kč na měsíc

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Staré Město, Bruntál
  • SVĚT PLODŮ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bruntál
  • Správa silnic Moravskoslezského kraje,…
  • 22 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Rýmařov
Zveřejněno: 22. dubna
  • Rýmařov
  • STANSPED s.r.o.
  • 29 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. dubna
  • Rýmařov
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Rýmařov
  • AUTO KONEČNÝ RÝMAŘOV s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Vrbno pod Pradědem
  • Krahulec International Logistic, s.r.o.
  • od 22 600 Kč
  • Krnov
  • MASO V+W, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Krnov
  • EDS Trade s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Krnov
  • STROJOSVIT a.s.
  • 23 000 – 25 000 Kč
  • Melč
  • Jatka Melč s.r.o.
Zveřejněno: 9. dubna
  • Radkov, Opava
  • SOV - trading spol. s r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Uhlířov
  • Lumír Prejda s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
  • Uhlířov
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Otice
  • ŠTENCEL TRANSPORT s. r. o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Blansko
  • Probační a mediační služba
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 17. května
  • Brno
  • Vilgain s.r.o.
  • Plzeň
  • ADESTRA s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Vlašim
  • SPEDOS Servis s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna

Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Miloslav Ševčík, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, SVĚT PLODŮ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., GVS Logistics CZ, s.r.o., SDS TRANSPORT s.r.o., Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace, SAMA s.r.o., Rostislav Polách, STANSPED s.r.o., AUTO KONEČNÝ RÝMAŘOV s.r.o., Lenka Berkusová, AB AGRO s.r.o., Grande solution s.r.o., BTL Moravia s.r.o., Pradědský lesní závod, a.s., Krahulec International Logistic, s.r.o., MASO V+W, s.r.o., EDS Trade s.r.o., STROJOSVIT a.s., SANTA-TRANS s.r.o., Astur & Qanto s.r.o., Petra Konečná, Bc. Iveta Svobodová, Baudis UAV s.r.o., Jatka Melč s.r.o., K3 SPORT, s.r.o., SOV - trading spol. s r.o., Lumír Prejda s.r.o., ŠTENCEL TRANSPORT s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Policista / Policistka, Úředník / Úřednice, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Bruntál, Staré Město, okres Bruntál, Krnov, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Otice, Ryžoviště, Rýmařov, Křišťanovice, Svobodné Heřmanice, Vrbno pod Pradědem, Město Albrechtice, Heřmanovice, Bělá pod Pradědem, Melč, Loučná nad Desnou, Radkov, okres Opava, Uhlířov

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

asistent auto automobil bonus firma IT jídlo měsíc mobil možnost mzda mzdy náplň práce plat práce přesčas přesčasy příplatky ubytování víkend výkon zdarma Zruč asistence automat dar díl dovolené kontrola lékař linky náplň německá PR svátky výrobní výše