Volné místo ve firmě TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Provozovatel prodejny tabáku (IQOS) - Franšízant - Třebíč

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Třebíč
Firma TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Jsme ryze česká společnost provozující malobochodní síť prodejen s tabákovými výrobky a tiskovinami. V současné době máme přes 150 kmenových prodejen fungujících formou franchisy.

Jsme velká a stabilní společnost s velmi přátelským kolektivem a moderním prostředím s působením v Liberci a v Praze.
Zaměstnanec má prostor pro vlastní nápady a kreativitu, což radí uvítáme. Zaměřujeme se také na pravidelná vzdělávání, kde se kolegové mohou zdokonalovat. Každému dáváme šanci kariérního růstu.

Společnost TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., patří mezi největší maloobchodní řetězce v České republice. V současné době provozujeme ve spolupráci s franšízanty 175 kmenových prodejen s tabákovými výrobky, tiskovinami a doplňkovým sortimentem s působností po celé ČR. Jsme ryze česká společnost s více jako 25 letou tradicí na trhu.

Náplň práce:

Hledáme franšízanta k vedení prodejny vedené ve spolupráci s obchodním partnerem Philip Morris International. Na prodejně budete poskytovat tedy mimo jiné i služby IQOS (registrace, čištění zařízení, reklamace atd.).

Proč byste měl/a podnikat na základě franšízy?
Jako franšízant získáte mnoho výhod. S minimálními investicemi a rizikem samostatně podnikáte, ale nejste na to sami. Jste pánem svého času a plánujete sami směny na prodejně pro sebe i své zaměstnance. Stojí za Vámi silná, zavedená společnost, která Vám poskytne moderní a plně vybavenou prodejnu (včetně zboží), fungující know-how a podporu v jakékoliv situaci.

Jaké schopnosti byste jako franšízant měl/a mít?
● nadšení pro podnikání
● souznění s konceptem
● rozvinuté zkušenosti s aktivním prodejem
● vést lidi a rozvíjet jejich schopnosti, motivovat je k výsledkům
● chuť vzdělávat se, průběžně na sobě pracovat
● plynulou češtinu
● základy angličtiny (pokladní systém je v AJ)
● výborné komunikační dovednosti
● reprezentativní vystupování
● zvládaní stresových situací
● analytické myšlení (budete sledovat a analyzovat výsledky prodejny a navrhovat zlepšení)

Co si jako franšízant budete muset zařídit?
● zajistit si brigádníky (nebo zaměstnance), kteří Vám na prodejně budou pomáhat
● volné finanční prostředky pro vstupní investici (cca 200.000,- Kč na vratnou kauci a školení Vás i personálu)
● volný čas, který investujete do zaškolení (cca 10 dní)
● zřídit si živnostenský list a koncesi na alkohol
● výpis z rejstříku trestů (trestní bezúhonnost)
● další drobnou administrativu, kterou Vám vysvětlíme

Co byste měl/a jako franšízant na prodejně zajistit?
● nadstandartní zákaznický servis
● kompletní chod partnerské prodejny IQOS v souladu s konceptem a pravidly firmy
● realizaci marketingových akcí (vést, podporovat a motivovat celý svůj tým k maximalizaci prodejů)
● provoz po námi stanovenou otevírací dobu
● organizaci vlastního personálu prodejny (vedení celé pracovně-právní agendy, školení, motivování, odměňování, sledování výkonu apod.)

…..a vše ostatní Vás rádi naučíme, celým procesem Vás provedeme.

Pro inspiraci se podívejte na naše webové stránky https://www.traficon.cz/provozujte-vlastni-trafiku/

Budeme se těšit na Vaše životopisy!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ Bor česká ČR den hledám investice IT marketing Most náplň práce NDA obchodní odměňování partner plán podnik podnikání pokladní práce registrace reklama řízení sledování směny SOU společnost stres školení Třebíč vedení výkon výsledky zkušenosti životopis agendy brigádník dar dovednost finanční firmy komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list minimální myšlení náplň obchod Ostatní PR právní proces prodej servis schopnost schopnosti služby systém trh tým zákaznický servis zkušenost