Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme zkušeného grafika!

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro významnou českou firmu z Olomouce a lídra trhu ve svém oboru hledáme zkušeného grafika/grafičku na HPP, který/á se stane nedílnou součástí společnosti.

Ve Photoshopu, Ilustratoru a Indesign jsi jako doma?

Vyznáš se v předtiskové přípravě? A máš zkušenosti třeba s 3D modelováním, matte painting nebo animacemi?

Jsi týmový hráč a angličtina pro tebe není problém?

Těším se na tvoje CV a přilož prosím i nějaké portfolio své práce!

Popis pozice:

Tvým úkolem bude využít svého nadání a fantazie pro přípravu propagačních materiálů, reklamních a PR podkladů a budeš se podílet i na product designu.

Profil kandidáta:

Hledáme kreativního, nadaného grafika, který už má nějaké zkušenosti a vyzná se ve svém oboru. Důležitá je schopnost pracovat v týmu a umění domluvit se bez problémů anglicky. Hlavně tě ale musí grafika bavit!

Nabízíme:

Rádi ti nabídneme nadprůměrnou mzdu (a hlavní pracovní poměr), pět týdnů dovolené, práci v cool kancelářích a další benefity!

Zaujalo tě to? Budu čekat na tvoje CV a portfolio!

  • Ústecký kraj
  • Sittardia s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. března
  • Krnov
  • ALEDETO s.r.o.
  • od 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 6. září
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 15. září
  • Vršovice, Praha
  • Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Břeclav
  • TISK PÁLKA s.r.o.
  • 18 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Tetčice
  • UNIPEK s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 23. května
  • Hrušky, Břeclav
  • AZ AUTO DESIGN s.r.o.
  • od 29 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Brno
  • GRIFART, spol. s r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Děčín
  • RYKO - Podmokelská obchodní a.s.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Litoměřice
  • Tisk Liška s.r.o.
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Braník, Praha
  • Euro - Agency CZ, a.s.
  • 24 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. července
  • Filip Latislav
  • 17 777 – 27 777 Kč
Zveřejněno: 5. října
  • Letohrad
  • CAPPA 2, s. r. o.
Zveřejněno: 28. září
  • Liberec
  • REAPRESS s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Svémyslice
  • Rej-dění s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Nusle, Praha
  • OKTAN PRINT s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 12. srpna
  • Tábor
  • GRAFIKO PRINT s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Ostrava
  • XEVOS Solutions s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. května
  • Dobrovice
  • LAWI sport s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 29. září
  • Letohrad
Zveřejněno: 25. října
  • Blansko
  • Trendia s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Pardubice
  • IMPAR s.r.o.
  • od 10 000 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Praha
  • Neptun Catering s.r.o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 14. ledna
  • Písek
  • ACE SPORT s.r.o.
Zveřejněno: 5. ledna
  • Třebíč
  • Mgr. Zuzana Žatečková
Zveřejněno: 23. listopadu
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Dobruška
  • JECH CZ s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Poděbrady
  • Muhamer Osmanoski
  • 13 350 – 18 000 Kč
  • Rychnov nad Kněžnou
  • HOTEL HAVEL, s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Tachov
  • Centrum sociálních služeb Tachov,…
  • 13 350 – 21 730 Kč
  • Potštejn
  • Hotel Praha FourM s.r.o.
  • 100 – 125 Kč / hod
  • Zlín
  • Kovárna VIVA a.s.
  • 23 800 – 30 300 Kč
  • Holice
  • ZeNa, chráněná dílna s.r.o.
  • 17 970 – 20 000 Kč
  • Pardubice
  • VeMi - úklidová služba, spol. s r.o.
  • od 13 350 Kč
  • Tachov
  • 17 600 – 30 500 Kč
  • Bečváry
  • BHC International s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Obrnice
  • UPLINE CZ s.r.o.
  • 80 – 90 Kč / hod
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • MITRO s.r.o.
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Ruzyně, Praha
  • Putorius s.r.o.

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

anglicky angličtina animace benefit benefity Bor CV grafik hlavní hledám HR IT kancelář kandidát Lom náplň práce Olomouc pozice práce pracovní pracovní poměr SOU společnost společnosti zkušenosti 3D modelování dané design díl doma dovolené kov kreativní materiál model náplň obor poměr PR problém profi schopnost součást trh tým úkol zkušenost