Práce: Instalatér / topenář - Německo. Práce na OSVČ

lokalita: Německo zadavatel: EDYMAX Personal Management SE Odpovědět na inzerát

Místo výkonu: Německo
Mzda: od 18 Eur / hodina; 458Kč/hod
Ubytování: ZDARMA (2 lůžkové pokoje, penzion – dům, sociální vybavení, pračka na pokoji)

Náplň práce:

  • montáž sanitárních, vytápěcích, ventilačních a klimatizačních zařízení
  • práce s elektrickým zařízením, drobné dekorační práce
  • práce podle technického nákresu, rekonstrukce rozvodů plynu, vody

Požadavky:

  • praxe v oboru
  • dobrý zdravotní stav
  • ochota pracovat, zodpovědnost za odvedenou práci
  • vlastní auto výhodou
  • živnostenské oprávnění + A1
  • německý jazyk velkou výhodou

Nabízíme:

  • proplácení nákladů na PHM do DE: 100%
  • nářadí a OOPP – v případě potřeby, poskytne firma
  • zpracování daňového přiznání – při práci do konce roku

Typ práce: turnusová:

  • 3 týdni v práci – 1 týden doma
  • 6 týdnů v práci – 2 týdni doma

Pracovní fond: víc jak 40 hodin týdenně + možnost přesčasů

Splatnost faktury: 14 dní
Po prvním měsíci možnost vystavení 2 faktur do měsíce (jedna po odpracování 14 dní, další na konci měsíce)

Doplňující informace:

  • živnost – volná
  • povinné připojištění proti způsobeným škodám

Své životopisy zasílejte pomocí níže uvedeného formuláře

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Německo

Pracovní poměr

Práce na živnostenský list

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

73.000 – 80.000 Kč

Kontaktní osoba

Lucia Konoradská

Telefon

+420770186090

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist