Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Distribuční práce, práce na PC a pomocné práce v CHD Proseč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Proseč, okres Chrudim
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 15.400 – 18.000 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.

Pracovní místo je pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • balení zboží – zhodnocení, jak zabalit konkrétní zásilku
  • kontrola zboží – kvalita zboží, kontrola barev a obalů atd.
  • práce se čtečkou
  • kontrola štítků dle dopravce

Co od vás očekáváme?

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • ochota se učit novým věcem
  • znalost PC výhodou

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • možnost zkráceného úvazku

Jak nás kontaktovat?

  • v případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Bc. Lenka Nováková, tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: distribuční práce, práce na PC a pomocné práce v CHD
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Nejnižší požadované vzdělání: základní
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný/možnost zkráceného úvazku

  • Brno
  • NEXIUS s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. ledna
  • Zruč nad Sázavou
  • JP NAB s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Příbram
  • PBtisk a.s.
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Zachrašťany
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • 13 350 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Kvilda
  • PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.
  • 16 200 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Hradec Králové
  • Mix Max Alenka s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Mladá Boleslav
  • IMG BOHEMIA s.r.o.
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Pardubice
  • Petr Habětínek
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pardubice
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Nusle, Praha
  • B. Braun Avitum s.r.o.
  • 15 000 – 16 500 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • Ostrava
  • AUTO KŘENEK s.r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 21. dubna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • PRO-SEN sociálně zdravotní služby, o.p…
  • od 20 350 Kč
Zveřejněno: 17. května
Zveřejněno: 8. září
  • od 22 100 Kč
  • Velké Karlovice
  • HP TRONIC, s.r.o.
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Zlín
  • Jana Kobierská
  • 80 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 31. března
  • Domažlice
  • PLZEŇSKÁ KNIHVAZBA s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Brno
  • BRNOCAR a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Vysoké Mýto
  • Horimex cars s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 26. července

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ e-mail hlavní hodnocení HR IT kvalita místo Most možnost náplň práce nová OZP pečlivost podnik pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní pozice pracovní smlouva pracovní úvazek Proseč prostředí samostatnost Seč smlouva SOU stabilní školení trh práce úvazek výdělek vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní znalost životopis bar dny družstvo informace kolektiv kontakt kontrola kov kvalitní náplň název PC poměr pomoc požadované vzdělání PR přátelské případ smluvní sociální součást trh tým vztah