Hledáme lidem práci Manpower

SAP specialista

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Kontakt Lucie Luštinová, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte již předchozí zkušenosti se systémem Sap, které chcete dále rozvíjet? Neschází vám analytické myšlení a dokáže komunikovat v angličtině? Pak pro vás lákavou nabídku. Staňte se se specialistou ve svém oboru a buďte významnou oporou pro koncové uživatele, kde vám bude odměnou i řada pěkných benefitů.

Popis pozice:

  • Systémová podpora SAP
  • Účast na interních SAP projektech
  • Školení uživatelů, sběr požadavků a spolupráce na návrhu nových řešení SAP
  • Podpora a pomoc uživatelům v oblastí SAP

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti se systémem SAP, dobrá znalost jednoho nebo více SAP modulů
  • Analytické myšlení
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Přehled o logistických procesech

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • náborový bonus
  • osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • roční bonusy
  • dotovaná strava v místní kantýně
  • benefit karta –  až 6 000 Kč/rok
  • letní tábory pro děti
  • firemní a sportovní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

akce benefit bonus bonusy Bor den hodnocení HR interní inzerát inzeráty IT kandidát místa nábor ohodnocení pec plat podpora postup pozice práce pracovní pracovní místa SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce sport Tábor týden týden dovolené navíc Týn uchazeč vyšší zkušenosti znalost anglický anglický jazyk dovolené firemní jazyk karta kov list místní myšlení náborový navíc oblast obor osobní pomoc PR proces profi projekt případ přístup roční rok řešení systém uživatel volná pracovní místa zkušenost