Hledáme lidem práci Manpower

SAP specialista

Lokalita Ústí nad Orlicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mám pro Vás příležitost pracovat ve stabilní firmě, která šlape jak švýcarské hodinky!

Pro tradiční švýcarskou společnost hledáme posilu na pozici SAP specialisty.

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí

Popis pozice:

implementace a optimalizace podnikových procesů pomocí SAP,

poradenství a školení odborných oddělení,

tvorba a překlady školících manuálů,

koordinace chybových zpráv se systémem SAP,

přizpůsobení systému SAP,

hodnocení technologií, systémů, modulů, transakcí.

Profil kandidáta:

SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření,

praxi na obdobné pozici

dobrá znalost modulů SAP, speciálně MM / WM / SD (FI/CO a další moduly výhodou),

znalost SAP EDI a ABAP výhodou,

aktivní znalost anglického/německého jazyka.

Nabízíme:

nadstandartní finanční ohodnocení včetně bonusů

5 týdnů dovolené

flexibilní pracovní dobu

příspěvek na pojištění a volnočasové aktivity

stravenky

možnost dalšího rozvoje (kurzy, vzdělávání)

  • Chrášťany, Praha-západ
  • Viessmann,spol. s r.o.
  • 60 530 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. prosince
  • Chrudim
  • Blanka Poučová
  • 85 – 90 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
  • Praha
  • Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová…
  • 27 000 – 33 500 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Praha
  • Praha
  • 27 000 – 31 000 Kč

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

bonus Bor den flexibilní hledám hodnocení IT kandidát kurz kurzy listy měření místo možnost nad Orlicí náplň práce NDA ohodnocení pec podnik pojištění poradenství pozice práce pracovní překlad příspěvek rozvoj specialist specialista společnost stabilní stravenky školení Ústí nad Orlicí volno výkon vzdělání vzdělávání znalost anglické dar dovolené finanční jazyk koordinace kov list místo výkonu práce náplň německé odbor odborný oddělení pomoc PR proces procesů profi příležitost systém technické technolog tvorba