Manažeři v oblasti obchodní činnosti

Vsetín
30.000 – 50.000 Kč
Plný úvazek
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 15. 2. 2018

MANAŽEŘI v oblasti obchodní činnosti
Požadujeme: SŠ, praxe výhodou
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář
ov. email 31.1.2018

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Zlín Zlín
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 35 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 18. srpna
Kaufland Česká republika v.o.s. | Kaufland Česká republika v.o… | Zlín Zlín
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. srpna
OVOCENTRUM V+V s.r.o. | OVOCENTRUM V+V s.r.o. | Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 13. srpna
DCH Bohemia Trade a.s. | DCH Bohemia Trade a.s. | Karlovy Vary Karlovy Vary
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově | Jednota, spotřební družstvo v… | Valtice Valtice
  • od 17 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 1. července
RÉVA RAKVICE s.r.o. | RÉVA RAKVICE s.r.o. | Rakvice Rakvice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
Akademie pedagogiky, sociální činnosti a hotelnictví - Střední odborná škola, s.r.o. | Akademie pedagogiky, sociální… | Karviná Karviná
  • od 200 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
Stant Manufacturing s.r.o. | Stant Manufacturing s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • od 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
RME Cable Assembly s.r.o. | RME Cable Assembly s.r.o. | Břeclav Břeclav
  • 81 – 120 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
HOUFEK a.s. | HOUFEK a.s. | Golčův Jeníkov Golčův Jeníkov
  • od 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
H & K prádelna s.r.o. | H & K prádelna s.r.o. | Kunratice, Praha Kunratice, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
JTEKT COLUMN SYSTEMS CZECH s.r.o. | JTEKT COLUMN SYSTEMS CZECH s… | Plzeň Plzeň
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | Technické služby Jablonec nad… | Jablonec nad Nisou Jablonec nad Nisou
  • 16 000 – 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
DE WAARDE s.r.o. | DE WAARDE s.r.o. | Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
FORTUNA GAME a.s. | FORTUNA GAME a.s. | Zábřeh Zábřeh
  • 13 100 – 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. července
TRUMF International s.r.o. | TRUMF International s.r.o. | Dolní Újezd, Přerov Dolní Újezd, Přerov
  • 20 700 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. července
Lázně 1897, s.r.o. | Lázně 1897, s.r.o. | Velichovky Velichovky
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 2. července

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
JISTU recruitment s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., EPOS spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., Delirest services s.r.o., NICOMA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TextilEco a.s., Partners Financial Services, a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Ptáček - velkoobchod, a.s., Retail active s.r.o., Česká pošta, s.p., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Petr Havlík, 21 Consult Group s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Trenkwalder a.s., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., OVOCENTRUM V+V s.r.o., SMS finance, a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Albert Česká republika, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Kurýr / Kurýrka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Obchodní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Energetik / Energetička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Šéfkuchař / Šéfkuchařka, Finanční účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Zlín, Zlín, centrum, Nový Jičín, Frenštát pod Radhoštěm, Slavičín, Valašské Meziříčí, Vsetín, Bystřice pod Hostýnem, Rokytnice, Vsetín, Hranice, okres Přerov, Celá ČR, Prštné, Zlín, Karolinka

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT