Pracovník/ce dávek hmotné nouze

Šumperk
14.800 – 21.920 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Úřad práce České republiky hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou od 1. 2. 2017

Místo výkonu práce: Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Olomouci, Kontaktní pracoviště v Šumperku

Náplň práce:

  • zajišťování agend při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi
  • zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení a provádění šetření v místě

Kvalifikační a další požadavky:

  • minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou
  • výhodou znalost agendy hmotné nouze
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • výhodou řidičský průkaz sk. B
  • práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost proti stresu, práce v terénu
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Pracovní podmínky:

  • platové zařazení v 8. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
  • předpokládaný nástup únor 2017
  • pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu pracovní neschopnosti, mateřské a rodičovské dovolené

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 18.1.2017 včetně na e-mailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář.
Nedoložení výše uvedených dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na VŘ.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktováni budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

na dobu určitou