Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

PRACOVNÍCI DO VÝROBY_Molln_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Německý jazyk (Pokročilý začátečník A2)
Hrubá mzda 1.950 – 2.000 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme PRACOVNÍKY DO VÝROBY !

Město: Molln (2 hodiny 10 minut od Českých Budějovic)

Náplň práce: Montáž a výroba hliníkových profilů.
Vhodné pro muže !

Požadujeme:

  • Zkušenost ve výrobě výhodou
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu !
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Mzda: 1950 – 2000 Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední / noční směna)
  • Příspěvky na bydlení ve výši 15 EUR (5 krát týdně)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy
  • (na ubytování obdržíte příspěvek)

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

  • Rakousko
  • FONHAUSER GmbH
  • 2 300 – 2 400 €
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. prosince
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 60 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 15. července
  • České Budějovice
  • VV - Projekt s.r.o.
  • od 22 200 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. prosince
  • MB Čech company s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Boršov nad Vltavou
  • Václav Burda
  • od 37 000 Kč
  • Homole
  • SINOP SMP s.r.o.
  • 25 000 – 34 000 Kč
  • Dolní Bukovsko
  • Jan Krška
  • od 18 900 Kč
  • Veverská Bítýška
  • Pekařství Balabán s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

auto automobil dotazy EU hodiny horní IT město mobil mzda na dobu neurčitou nabídka náplň práce plat práce příplatky příspěvek Rakousko ubytování vhodné výroba znalost Zruč firmy jazyk kontakt kov na dobu náplň německé pomoc PR profi příspěvky směna zkušenost