Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Skladník v Mošnově!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 33.000 – 45.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Hledáš práci skladníka? Máš prokazatelnou zkušenost, anebo ještě lépe průkaz řidiče VZV? Vyhovuje ti 3 směnný provoz a nadstandardní výdělek? Hledáme manipulanta, expedienta, skladníka a obsluhu vysokozdvižného vozíku! V případě zájmu zavolej na tel. číslo  zobrazit tel. číslo !

Náplň práce:

  • Obsluha VZV
  • Vystavení štítků pro expedici
  • Inventarizace skladových zásob
  • Kontrola příchozího zboží a materiálu

Co od Vás očekáváme:

  • Zodpovědnost
  • Fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • Znalost práce s PC
  • Praxi ze sladu vítána
  • Znalost skladového hospodářství výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní průměrná mzda 33.000 Kč, po zaučení 40.000 Kč
  • Prémie 17% ze základní mzdy = až 5 000,-
  • Odměna za aktivitu až 2 600,-
  • Příspěvek na dopravu 2,50Kč/km (na cestu do práce i zpět)
  • Roční bonus až 10 000,-
  • Příspěvek na stravu v závodní jídelně nebo stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Náborový příspěvek 10.000,- Kč

V případě zájmu zavolej na tel. číslo  zobrazit tel. číslo !

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Veverská Bítýška
  • Pekařství Balabán s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Sokolov
  • Nemocnice Sokolov s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 18. ledna
  • Sokolov
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Kuřim
  • KAMPOS, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • České Budějovice
  • VV - Projekt s.r.o.
  • od 22 200 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • MB Čech company s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Boršov nad Vltavou
  • Václav Burda
  • od 37 000 Kč
  • Homole
  • SINOP SMP s.r.o.
  • 25 000 – 34 000 Kč
  • Dolní Bukovsko
  • Jan Krška
  • od 18 900 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

bonus Bor hledám IT mzda mzdy nábor náplň práce NDA odpovědnost paušál práce průměrná příspěvek sklad stravenkový paušál výdělek znalost dar dovolené kontrola kov materiál náborový náplň obsluha odměna PC PR prémie případ roční rok řidič standard stav závod zkušenost