Volné místo ve firmě Max People s.r.o.

Stabilní práce v automobilce MZDA až 43 300Kč-DOPRAVA ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Nošovice
Firma Max People s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.600 – 43.300 Kč

O nás

Max People s.r.o.

Jako agentura práce působíme v České republice již od roku 2010 a od roku 2015 jsme součástí globální skupiny Hyundai Materials.

Našimi klienty jsou nejvýznamnější firmy v Moravskoslezském kraji, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Díky tomu můžeme našim zaměstnancům nabídnout výhodné a stabilní pracovní podmínky.

O nás

Jsi energický a pracovitý? Nejmodernější automobilka v Nošovicích potřebuje právě tebe!

Hledáme pracovníky na nejmodernější výrobní linku na výrobu automobilů ve střední Evropě.

Vše tě naučíme, musíš mít jen chuť pracovat!

Náplň práce:

Operátor výroby pracuje na nejmodernější výrobní lince na výrobu automobilů ve střední Evropě.

Obsluhuje výrobní linku na hale lakovny, kde provádí úkony na karoseriích aut.

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • chuť do práce
  • zájem o dlouhodobé stabilní zaměstnání

Co Vám můžeme nabídnout:

1. jistota stabilní práce, smlouva na HPP, včasná výplata mzdy

2. nadstandardní mzda:

  • nástupní mzdu 28 600 Kč (včetně docházkového bonusu 2 000 Kč)
  • po 3 měsících za splnění podmínek navýšení na 30 800 Kč
  • průměrný výdělek v prvním roce je 38 000 Kč v dalším roce 43 300 Kč
  • Bonusy vyplácíme 5x ročně - v součtu Vám přidají více než 3 mzdy navíc!
  • 13. plat v létě a 14. plat na konci roku
  • zajištěná doprava zdarma z Ostravy, Třince, Havířova, Karviné a Českého Těšína
  • dotované jídlo (cena obědu 25 Kč)
  • Další benefity: vstup do fitness centra zdarma, firemní akce

3. volné víkendy, 25 dnů dovolené, 3směnný provoz

4. čisté a moderní pracovní prostřední výrobního závodu

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY BEZ PRAXE, ČEKÁ VÁS KOMPLETNÍ ZAŠKOLENÍ!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát