Operátor/ka Výroby - Možnost Ubytování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hodonín
Firma PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBY pro společnost KORDÁRNA Plus, a.s., zabývající se výrobou technických vláken, kordových, technických a karbonových tkanin.

NÁPLŇ PRÁCE:

výroba kordových vláken na výrobu pneumatik

NABÍZÍME:

možnost karierního růstu
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč
plně hrazené MHD
možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
práce vhodná i pro absolventy

POŽADUJEME:

dobrý fyzický stav
chuť pracovat
manuální zručnost, zodpovědnost
pozornost, ochotu učit se novým věcem
ochotu učit se novým věcem
trestní bezúhonnost
zkušenost s prací ve výrobě výhodou
pro výběrové řízení – životopis

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

základní
střední odborné s výučním listem
PRACOVNÍ DOBA:
12 hod směny (formou krátký/dlouhý týden)

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:

85,–Kč/hod (v čistém)
89,–Kč/ hod (v čistém) za noční směnu
Bonus do výše 3000,–Kč (za docházku, výkon v práci, disciplínu aj.)

NÁSTUP:

leden 2017

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:

Velká nad Veličkou 890
696 74 Velká nad Veličkou (okr. Hodonín)

  • Hodonín
  • VELITAN s.r.o.
  • 25 560 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hodonín
  • Papírenské zboží s.r.o.
  • 21 500 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Hodonín
  • MACO-TRANS s.r.o.
  • od 37 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Hodonín
  • Trust logistic s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Ratíškovice
  • T Machinery a.s.
Zveřejněno: 17. dubna
  • Vracov
  • ODEX spol. s r.o.
  • od 19 500 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Bzenec
  • MG CENTRUM s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Kyjov, Hodonín
  • O M N I P O R T spol. s r.o.
  • 38 000 – 58 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Moravský Písek
  • BRITTERM a.s.
  • 27 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Vážany, Uherské Hradiště
  • JKV autodoprava Vlci s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Blatnice pod Svatým Antonínkem
  • BLATINIE, a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Louka, Hodonín
  • RUMÍŠEK s.r.o.
  • Koryčany
  • TONY Mai s.r.o.
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Buchlovice
  • TOPRCAR s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Ostrava
  • ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Krouna
  • M BAU SYSTÉM s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Hloubětín, Praha
  • I.B.S.A. - czech, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Láz, Příbram
  • Kateřina Milcová
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Liberec
  • PC Contact s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Olomouc
  • Zofi fasády s.r.o.
  • Peruc
  • NOVÁK - papír, s.r.o.
  • 100 – 120 Kč / hod
  • Moravská Třebová
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • od 15 500 Kč
  • Rajhrad
  • Bode-Panzer s.r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Karel Kaňák, s.r.o., Věra Pietrasová, Ředitelství silnic a dálnic s. p., BLANÁŘ NÁBYTEK,a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., VELITAN s.r.o., Město Hodonín, Papírenské zboží s.r.o., MACO-TRANS s.r.o., Trust logistic s.r.o., GALUR, s.r.o., T Machinery a.s., ODEX spol. s r.o., Autodoprava - Řihák, s.r.o., KM Beta a.s., MG CENTRUM s.r.o., O M N I P O R T spol. s r.o., ČSAD Kyjov Logistics a.s., Město Kyjov, E.U.D.GROUP, a.s., BORS LOGISTICS s.r.o., Technické služby Břeclav, příspěvková organizace, Ing. Rostislav Lacina, FLOR SERVICE TRADE, s.r.o., BRITTERM a.s., DYAS.EU, a.s., JKV autodoprava Vlci s.r.o., STAR TECHNIK, s.r.o., BLATINIE, a.s., RUMÍŠEK s.r.o., TONY Mai s.r.o., TOPRCAR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Celník / Celnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Specialista / specialistka ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků

Hodonín, Rohatec, Břeclav, Podivín, Brumovice, okres Břeclav, Veselí nad Moravou, Uherský Ostroh, Lužice, okres Hodonín, Ratíškovice, Vracov, Svatobořice-Mistřín, Bzenec, Kyjov, okres Hodonín, Lanžhot, Moravany, okres Hodonín, Moravský Písek, Vážany, okres Uherské Hradiště, Ždánice, okres Hodonín, Blatnice pod Svatým Antonínkem, Louka, okres Hodonín, Koryčany, Buchlovice

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

absolvent AJ bonus Bor den doba EU hlavní hledám Hodonín HR IT možnost náplň práce odpovědnost operátor práce pracovní pracovní poměr přesčas příspěvek růst řízení směny SOU společnost stabilní tarif tarify týden ubytování uchazeč vhodná výkon výroba zaměstnání zdarma získání Zruč životopis dar firemní karty list náplň odbor odborné poměr PR stav střední technický v práci výběr výběrové řízení výroby výše zkušenost