Překladatel / Tlumočník

Lokalita Brno
Firma PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Rozšiřujeme náš tým, a proto hledáme vhodné uchazeče na pozici PŘEKLADATEL/TLUMOČNÍK pro naši významnou zakázku v Brně.

Náplň práce:

  • překlady jazykové kombinace čeština – rumunština
  • denní komunikace v rumunském jazyce
  • běžná administrativa související s pracovní činností

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • příjemný kolektiv
  • motivující mzdové ohodnocení
  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 2000,–Kč
  • docházkové a příplatkové bonusy
  • možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify
  • příspěvek na stravu
  • společenské akce zdarma, aj.

Požadujeme:

  • rumunský jazyk slovem a písmem – nutností
  • komunikační a organizační schopnosti
  • odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • PRO VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NUTNÝ ŽIVOTOPIS

Požadované vzdělání:

  • základní
  • střední odborné
  • středoškolské

Pracovní doba:

8 hod úvazek (ranní, odpolední)

Nástup:

IHNED

Adresa pracoviště:

Tuřanka 106, 627 00 Brno – Slatina

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo popř. zašlete Váš profesní životopis na e-mail Odpovědět na inzerát , nebo nás navštivte v náborovém centru PRACE.DIRECT, Tř. 17. Listopadu, 530 02 Pardubice.

  • Ústí nad Labem
  • Krajské ředitelství policie Ústeckého…
  • 19 500 – 28 950 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • K - TET, družstvo
  • 25 575 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. května
  • Zlín
  • AGENCY "DELFA" - ART - GEORGE KING
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Ostrava
  • ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Krouna
  • M BAU SYSTÉM s.r.o.
  • 15 000 – 20 000 Kč
  • Hloubětín, Praha
  • I.B.S.A. - czech, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
  • Láz, Příbram
  • Kateřina Milcová
  • Liberec
  • PC Contact s.r.o.
  • od 100 Kč / hod
  • Olomouc
  • Zofi fasády s.r.o.
  • Peruc
  • NOVÁK - papír, s.r.o.
  • 100 – 120 Kč / hod
  • Moravská Třebová
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • od 15 500 Kč
  • Rajhrad
  • Bode-Panzer s.r.o.
  • 21 000 – 24 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

administrativa AJ akce bonus bonusy Bor Brno činnost den doba e-mail hlavní hledám hodnocení komunikace Most možnost nábor náplň práce ohodnocení Pardubice plat práce pracoviště pracovní pracovní činnost pracovní doba pracovní poměr profesní životopis překlad příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti stabilní tarif tarify ubytování uchazeč úvazek vhodné vzdělání zdarma získání životopis dar firemní jazyk karty kolektiv komunikační kontakt kov list mzdové náborové náplň odbor odborné odpovědný organizační schopnost organizační schopnosti poměr požadované vzdělání PR profesní příjemný případ přístup schopnost schopnosti střední tým