Stabilní práce přímo v Děčíně - až 32 000 Kč/měs.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Děčín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč
Kontakt Konzultantka pobočky Jílové u Děčína, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Hledáte STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ? Vyhovuje Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Chcete pracovat pro ÚSPĚŠNÉHO ČESKÉHO VÝROBCE? Pak čtěte dále.

Pro významného předního evropského výrobce lisovaných produktů z tvrdých a měkkých slitin hliníku v Děčíně, hledáme šikovné zaměstnance do oddělení lisovny. Práce je organizována v nepřetržitém provozu ve 12 hod. směnách.
Pozice je svým charakterem a vzhledem ke hmotnosti materiálu a výrobků vhodná pro muže.

Vaší náplní práce bude:

  • Obsluha výrobních lisů
  • Vizuální kontrola hotových výrobků
  • Dodržování pracovních postupů a směrnic
  • Manipulace se vstupním materiálem a hotovými výrobky

Nabízíme:

  • nástupní mzda až 32 000 Kč/měs.
  • prémie ve výši až 9.000 Kč/měsíc
  • nadstandardní příplatky za odpolední směny a přesčasy
  • dotované stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost výplaty záloh
  • zázemí silné společnosti – stabilní zaměstnání

Požadujeme:

  • spolehlivost, ochotu a vstřícnost,
  • fyzickou zdatnost a chuť pracovat,
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE