Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zástupca prevádzky - veľa benefitov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 36.537 – 39.980 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Baví Vás práca s ľuďmi, ste komunikatívny a máte skúsenosti s vedením prevádzky? Práve hľadáme šikovnú posilu na pozícii zástupca vedúcej/ho do novej predajne pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobiacou v potravinárskom odvetví. Čaká Vás zaujímavý mesačný zárobok a množstvo benefitov.

  • Vedenie tímu 15 zamestnancov
  • Riadenie a organizácia činnosti na predajni
  • Komunikácia s vedením firmy, dodávateľmi a zákazníkmi
  • Riešenie reklamácií s dodávateľmi a zákazníkmi

Nabízíme:

  • Zárobok od 1400 Euro
  • Osobné ohodnotenie podľa šikovnosti
  • Príplatky za prácu cez víkend
  • Mimoriadne odmeny
  • Vianočné odmeny
  • Prémia za dosiahnutie hospodárskeho výsledku
  • Príspevok na rekreáciu a rehabilitáciu
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Sociálna výpomoc pri životných situáciách
  • Príspevok na kultúru a šport
  • Príspevok na zahraničnú dovolenku
  • Bezúročná pôžička
  • Odmeny a ocenenia pri príležitosti životných a pracovných jubileách
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Firemné vzdelávanie

Požadujeme:

  • Prax v obchode a s vedením ľudí
  • Znalosť potravinovej legislatívy
  • Ochotu pracovať na dvojzmennú prevádzku (ranná 6:00 – 14:00, popoludňajšia 14:00 – 22:00)

  • Hradec Králové
  • Barbora Moudrá
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. prosince
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Marcela Bočková
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 29. listopadu
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

AJ benefit činnost den EU HR IT náplň práce plat práce vedení víkend činnosti firmy kov náplň obchod PC pomoc PR zákazník