Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Údržba elektrozariadenia, množstvo skvelých benefitov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Ste vyučený elektrikár, alebo máte prax v elektro odbore? Práve hľadáme šikovných kolegov, ktorí by sa starali o elektronické zariadenia v spoločnosti zameriavajúcej sa na výrobu automobilových komponentov. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie). Práca je svojim charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

  • Preventívna údržba strojov a zariadení
  • Opravy elektrických zariadení podľa technickej dokumentácie
  • Kontrola technického stavu elektroinštalácie, rozvádzačov a elektrických zariadení
  • Zaznamenávanie porúch do knihy porúch

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat vo výške 75 % priemerného mesačného platu
  • 8% variabilná zložka mzdy
  • 100€/mesačne dochádzkový bonus
  • 1 deň dovolenky navyše za nulovú absenciu predchádzajúceho kalendárneho roka
  • skrátená pracovná doba na 37,5h/týždeňa
  • príplatok za poobednú a nočnú zmenu
  • príplatok za pohotovosť 1€/h
  • vernostný bonus
  • stravovanie vo vlastnej jedálni (1€/menu), pitný režim
  • 1 x ročne valorizácia
  • 324€/ročne príspevok do III. dôchodkového piliera
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • odmeny za zlepšovacie návrhy
  • jazykové kurzy
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • možnosť osobného a profesijného rozvoja

Požadujeme:

  • Platný §21, 22, alebo §23
  • Čítanie technickej dokumentácie
  • Ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, popoludňajšia, nočná)

  • Celá ČR
  • Veronika Rajtárová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Amikov job, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Šič / Šička, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ auto automobil benefit bonus Bor den doba elektro event HR IT kurz kurzy mobil mzdy náplň práce pitný režim plat práce režim rozvoj agent dokument elektrický jazyk kontrola kov náplň odbor opravy pitný PR rok stav stroj technické údržba