Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Směnový elektrikář - Elektroúdržba v Rakovníku

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakovník
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Energetika, životní prostředí, ekologie, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Pro našeho významného klienta hledá nového člena týmu na pozici

Směnového elektrikáře

Pokud máte vášeň pro elektroúdržbu a hledáte stabilní pracovní příležitost, můžete být právě vy tím, koho hledáme!

Popis pozice:

● oprava a údržba elektrických prvků

● provozování elektrických systémů a zařízení v závodě podle standardů P&G

● vedení záznamů o závadách a nedostatcích, aktivní odstraňování problémů

● podpora běžného provozu a řešení vzniklých problémů

● práce v systémech SAP

Požadujeme:

● vzdělání v oboru elektro bez maturity

● platnou zkoušku §5 vyhlášky 50 (pro absolventy nematuritního elektro oboru s možností rozšíření na §6,7)

● samostatnost v rozhodování

● uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office) – technické využití PC výhodou

● samostatnost a odpovědnost

● ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

● pracovní poměr na dobu neurčitou

● nástupní plat 35.000 Kč + směnové příplatky a bonusy, s pravidelným růstem podle pracovních výsledků

● zaměstnanecké výhody

● 5 týdnů dovolené

● vysoký příspěvek na stravu (3/4 hradí zaměstnavatel)

● životní a úrazové pojištění hrazené společností

● výrobky společnosti za výrazně nižší ceny

● dlouhodobou perspektivu zajímavé práce v mezinárodní firmě

● podporu zdravého životního stylu včetně fitness v areálu, masáží, fyzioterapie a možností účasti v hokejovém a fotbalovém týmu

Těšíme se na setkání s vámi!

  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Rakovník
  • MA ELEKTRO s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 4. dubna
  • Vroutek
  • Monika servis s.r.o.
  • 24 100 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Kladno
  • ZKB 95, spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. února
  • Louny
  • Krajské ředitelství policie Ústeckého…
  • 21 800 – 27 260 Kč
  • Plzeň
  • Ball Beverage Packaging Czech Republic…
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Klášterec nad Ohří
  • DISPONERO s.r.o.
Zveřejněno: 12. září
  • Suchdol nad Odrou
  • PAMET, spol. s r.o.
Zveřejněno: 1. září
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Kolín
  • METRANS DYKO Rail Repair Shop s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
Zveřejněno: 19. dubna
  • Sedlnice
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 14. prosince
Zveřejněno: 20. září
  • Nymburk
  • TEMAC, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Olomouc
  • Moravské železárny, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Bohuslavice, Náchod
  • ZEPO Bohuslavice, a.s.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 7. března
  • Brno
  • Domov pro seniory Foltýnova,…
  • 35 000 – 58 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování
  • Pňov-Předhradí
  • Rezidence Vitalis, z.ú.
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Kolín
  • SIGREEN s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

absolvent AJ bonus bonusy Bor den elektrikář elektro EU fyzio hledám HR IT mezinárodní Microsoft Microsoft Office Most možnost na dobu neurčitou NDA nové odpovědnost Office plat podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní poměr příplatky příspěvek Rakovník růst řízení samostatnost společnost společnosti stabilní úraz vedení výhody vysoký vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zaměstnavatel znalost areál člen dar dovolené elektrický kov masáž na dobu národní obor oprava PC poměr PR pracovní příležitost problém příležitost řešení standard systém technické tým údržba uživatel výraz zaměstnanecké závod záznam zdravé životní