MAG+WIG_SVÁŘEČ_Schwertberg_Horní Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Min. vzdělání Základní
Mzda 1.700 – 1.800 €

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme MAG+WIG_SVÁŘEČE !

Město: Schwertberg (50 minut od českých hranic – Dolní Dvořiště).
Pracovní doba: Pondělí – čtvrtek !!!
Pátek VOLNO !!!
VHODNÉ PRO PENDLERY !

Náplň práce: Svařování dopravních systémů (3/4/5 m dlouhé). Svařování metodou MAG a hlavně WIG / TIG. Dále příprava a řezání materiálu.

Požadujeme:

  • Praxe v oboru (zámečník / svářeč)
  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Zkušenost se svařováním metodou MAG + WIG / TIG
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Práce pouze na ranní směnu

Nabízíme:

  • Mzda: 1700 – 1800 Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou

Pracovní doba:
Pondělí – středa 07:00 – 17:15
Čtvrtek 07:00 – 16:45
Pátek VOLNO

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

Máte zájem o tuto nabídku?