Hledáme lidem práci Manpower

Automechanik až 40 000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro autorizovaného prodejce luxusních vozů v Ostravě hledáme automechaniky! Těšte se na náborový příspěvek, lidský přístup zaměstnavatele, řadu nadstandardních benefitů a nadstandard platové ohodnocení!!!

Popis pozice:

  • pravidelné servisní prohlídky
  • diagnostika poruch
  • provádění mechanických oprav
  • vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a opravách
  • evidence technických dat a měření
  • náplň nezahrnuje komunikaci se zákazníky
  • práce na ranních (7:00-15:30)  a odpoledních směnách (8:30-17:00)

Profil kandidáta:

  • vzdělání SOU/SŠ
  • praxe na pozici automechanik (pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy)
  • samostatnost, pečlivost
  • zájem o automobily
  • ŘP sk. B
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • HPP, smlouva na dobu neurčitou již po zkušební době
  • Silná značka na trhu
  • Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Náborový příspěvek
  • 2x ročně štědré bonusy
  • Zaměstnavatel, který si váží svých zaměstnanců, lidský přístup
  • Menší přátelský kolektiv
  • 20 dnů dovolené
  • Pravidelné online školení
  • Stravenky 120 Kč
  • Multisport karta
  • Slevy u obchodních partnerů
  • Zvýhodněný mobilní tarif (paušál)
  • Možnost zapůjčení luxusních firemních vozidel na dovolenou
  • Pojištění na blbost (proplacené)
  • Nástup možný ihned

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a zašlete nám Váš životopis :-)

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
Zveřejněno: 10. dubna
  • Michle, Praha
  • AUTOSKLO S.O.S., NON-STOP, spol. s r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
Zveřejněno: 20. dubna
  • Jeneč
  • CERVA GROUP a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Vyškov
  • Jiří Grygar Janský
  • od 21 000 Kč
  • Brankovice
  • Astotec Automotive Czech Republic s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
  • Vyškov
  • od 32 000 Kč
  • Vyškov
  • Nové Město, Praha
  • Rest Art Kitchen, s.r.o.
Zveřejněno: 21. února
  • Kamenný Újezd, České Budějovice
  • MOTO CB s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna

Lead - Project Advices s.r.o., Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Trenkwalder a.s., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., SH Job Partners s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., MG tech s.r.o., CZ LOKO, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mechanik / Mechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Rychvald

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

absolvent auto automechanik automobil automobily benefit bonus bonusy Bor data den dění dokumentace EU evidence hledám hodnocení HR IT kandidát měření mobil mobilní tarif Most možnost na dobu neurčitou nábor náplň práce NDA obchodní ohodnocení online partner paušál pečlivost plat pojištění pozice práce praxe příspěvek samostatnost smlouva SOU sport stravenky školení tarif vedení vhodná vzdělání zaměstnanců zaměstnavatel zapůjčení značka životopis dar diagnostika poruch dokument dovolené firemní karta kolektiv lidský mobilní na dobu náborový náplň obchod placené platové ohodnocení PR prodej profi prohlídky přátelský příležitost přístup půjčení servis standard technický trh zájem zákazník záznam zkušební zkušenost