Správ budov (elektro) / revize v Olomouci!

Lokalita Olomouc
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Adam Pastyřík, zobrazit tel. číslo

Pro našeho klienta, českou strojírenskou společnost v Olomouci, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Správa budov (elektro).

Máte vyhlášku 50 §8 či vyšší?

Máte zkušenosti na podobné pozici?

A zvládnete vést dva podřízené?

Pak hledáme právě Vás a já se těším na Váš životopis!

Popis pozice:

Náplní vaší práce bude kompletní hlídání revizí v rámci výrobního areálu společnosti. Toto se týká všech elektro revizí, tlakových nádob, hasících přístrojů, cejchování vah atp. Důležité budou Vaše organizační schopnosti pro komunikaci s dodavateli a vedení dvou kolegů - elektrikáře a mechanika strojů.

Profil kandidáta:

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme:

- alespoň 2 roky zkušeností na podobné pozici

- vyhlášku 50 §8 či vyšší

- komunikační a organizační schopnosti

- schopnost vést dva kolegy

Nabízíme:

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno a těšit se můžete i a dovolenou nad zákonný rámec, příspěvek na penzijní nebo životní spoření, dotované stravování a další benefity. Velkou výhodou je i smlouva na dobu neurčitou od prvního dne.

Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Těším se na Váš životopis!

Máte zájem o tuto nabídku?