Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha CNC karuselu - 40000 Kč náborový příspěvek!

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do stabilní, strojírenské společnosti nově hledáme kandidáta na pozici obsluhy CNC karuselového soustruhu.

Máte zkušenost s CNC stroji? Vyznáte se ve výkresové dokumentaci? Umíte programovat v Heidenhain? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Popis pozice:

  • Čeká vás obsluha CNC karuselového soustruhu
  • Budete rozhodovat o použití nástrojů pro opracování, způsobu upínání materiálu a řezných podmínkách při opracování
  • Také vás čeká doplňování olejů a chladicích emulzí do stroje
  • Výroba strojních součástí nářadí
  • Zhotovení programu pro řízení CNC strojů
  • Výměna opotřebeného nářadí

Profil kandidáta:

  • Vyučení technického zaměření
  • Výborná znalost čtení technické dokumentace
  • Znalost programování v Heidenhainu podmínkou
  • Praxi minimálně 1 rok na pozici soustružníka CNC
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • Možnost okamžitého nástupu
  • Náborový příspěvek ve výši 40 000 Kč
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Program Benefit plus
  • Motivační odměňování
  • Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky

Pokud vás tato nabídka oslovila a chcete se dozvědět více informací, zašlete nám váš profesní životopis a my vás budeme co nejdříve kontaktovat! :-)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Montážní dělník/ce

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
včerejší
  • Opava
  • 28 000 – 38 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 18. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Louny
  • Wagon Lostr a.s.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 13. března
  • Louny
Zveřejněno: 9. ledna
  • Praha
  • Správa státních hmotných rezerv
  • 30 780 – 45 420 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 22. března
  • Chrast, Chrudim
  • Metal Produkt Servis Praha, s.r.o.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Brno
  • OHLA ŽS, a.s.
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Sadská
  • Human-Res s.r.o.
  • 37 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Vlašim
  • V L A M A , spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. února

ARAKO spol. s r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia Ostrava, Randstad HR Solutions s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Ostrava

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše o služebním autě k soukromým účelům

akce benefit Bor dárky den dokumentace hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát měření místa možnost nabídka nábor odměňování penzijní připojištění pojištění postup pozice pracovní pracovní místa pro zaměstnance profesní životopis připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc uchazeč výroba vyšší znalost životopis dokument dovolené firemní kontakt materiál motivační náborový nástroj navíc obsluha penzijní PR profesní profi program případ příslušník přístup rok součást stroj technické volná pracovní místa výměna vyučení zkušenost