Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Pomocná síla ve stravování

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kopřivnice
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte práci a rádi byste pracovali v oblasti gastronomie? Máme ji pro vás v Kopřivnici, kde svým zaměstnancům vaří nejlépe ze všech zaměstnavatelů široko daleko. Právě hledáme uchazeče/ky do nadstandardní závodní kantýny prosazující moderní trendy zdravého stravování.

Co Vás čeká?

  • výpomoc v kuchyni
  • práce s automatickou myčkou nádobí

Co Vám nabídneme?

  • mzdu 18 390 Kč
  • příplatky za noční směny, práci o víkendech a ve svátcích
  • dotované obědy za 25 Kč (polévka, hlavní jídlo, salát)
  • dotovanou dopravu nebo vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až 1 125 Kč

Koho hledáme?

  • toho kdo je ochotný pracovat ve směnném provozu
  • vlastníka zdravotního průkazu

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud vás naše nabídka zaujala, klikněte na tlačítko " Odpovědět na inzerát". Chcete bližší informace ihned? Pak nám zavolejte na zobrazit tel. číslo . Budeme se těšit.

Kuchař/kuchařka

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
  • Čeladná
  • Richard Kučík
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Ostrava
  • ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o.
  • 26 000 – 27 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • LF Národní s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 22. dubna
  • Havířov
  • Hotel Rudolf s.r.o.
    Benefity:
  • Horní Lomná
  • Vision Travel s.r.o.
  • 54 000 – 58 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Hranice, Karviná
  • Lázně Darkov, a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Loučná nad Desnou
  • H+M Breakrstrom s.r.o.
  • od 11 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Abertamy
  • Gastro Plešivec, a.s.
  • 14 600 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 2. ledna
  • Mohelnice, Šumperk
  • GTH catering a.s.
  • od 66 Kč / hod
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Marián Peterka
Zveřejněno: 26. dubna
  • Sukorady, Mladá Boleslav
  • Grieger CZ s.r.o.
  • 12 200 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Šumperk
  • Bredomed s.r.o.
  • od 12 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Pasohlávky
  • Josef Masařík
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 24. června
  • Lanškroun
  • 12 200 – 14 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Blšany
  • Beelog s.r.o.
  • 13 000 – 16 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. května
  • Svitavy
  • CERSY 2010 s.r.o.
  • 75 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Polička
Zveřejněno: 31. července
  • Ostrava
  • HUSA Restaurant s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Frýdek-Místek
  • Magnificence, s.r.o.
  • 12 200 – 13 000 Kč
Zveřejněno: 5. prosince
  • Čáslav
  • Standart Invest s.r.o.
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 23. února
  • Boseň
  • Restaurant KRÁSNÁ VYHLÍDKA s.r.o.
  • od 14 600 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Mladá Boleslav
  • Restaurace HAVRÁNKOVI s.r.o.
  • Kutná Hora
  • RAFAELLO, spol. s r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Dolní Lutyně
  • Gabriela Témová
  • 13 350 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, Delirest services s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Obec Trojanovice, Richard Kučík, SH Job Partners s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., AquaKlim, s.r.o., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o., LF Národní s.r.o., Hotel Rudolf s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Vision Travel s.r.o., Karel Vlna, Aleš Pezda, Lázně Darkov, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Vedoucí týmu / Team leader, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Lahůdkář / Lahůdkářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pizzař / Pizzařka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Ostrava, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Trojanovice, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Rožnov pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Valašské Meziříčí, Klimkovice, Vyšní Lhoty, Bílá, okres Frýdek-Místek, Hranice, okres Přerov, Havířov, Ratiboř, okres Vsetín, Dolní Benešov, Konská, Třinec, Horní Lomná, Třinec, Opava, Bystřice, okres Frýdek-Místek, Hranice, Karviná

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

astronom auto gastro gastronomie hlavní hledám inzerát IT jídlo nabídka náplň práce NDA plat práce příplatky směny stravování trendy Týn uchazeč víkend zaměstnanců zaměstnavatel zdravotní automat dar informace náplň oblast oblasti pomoc PR rok síla standard trend závod zdravé