Hledáme lidem práci Manpower

Operátor pecí/kalič - vhodné i pro absolventy

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro našeho významného klienta aktuálně hledáme operátora pecí/kaliče. Pokud máte zkušenost s obdobnou prací - je to výhoda, nikoliv podmínka. Nováčkům vše rádi vysvětlíme a ukážeme.

Popis pozice:

  • obsluha kalících pecí
  • protahování závitů, kontrola drážek, pastování a kontrola tvrdosti
  • běžná údržba příslušného vybavení
  • zápis výrobních dat

Profil kandidáta:

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • orientace ve výkresové dokumentaci výhodou
  • manuální zručnost a pracovitost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12 h - krátký, dlouhý týden)

Nabízíme:

  • nástup přímo do KMENE společnosti
  • stravenky
  • hrazené jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu
  • odměna za doporučení nového kolegy
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif pro vás i vaši rodinu
  • parkování přímo v areálu společnosti

Pokud právě zvažujete změnu, dejte nám o sobě vědět a my se s vámi co nejdříve spojíme!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Plzeň
  • CZECH PRECISION FORGE a.s.
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 27. ledna
  • České Budějovice
  • Job and Travel s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 26. června
  • Nové Město na Moravě
  • MEDIN, a.s.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 10. června
  • Plzeň
  • Xtek Europe, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Králův Dvůr
  • SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Celá ČR
  • ALPER a.s.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Žďár nad Sázavou
  • ŽĎAS, a.s.
  • 20 160 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Zábřeh
  • Slovácké strojírny, akciová společnost
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. listopadu
  • DHL Freight CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 2. srpna
  • Brno
  • Raed´s s.r.o.
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 16. srpna
  • Staré Město, Praha
  • VENTURY s.r.o.
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Benešov
  • Vyšší odborná škola a Střední…
  • 19 700 – 22 990 Kč

WITKOWITZ ENVI a.s., Comac jobs s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, LogicVision s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., AHLFIT, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Nový Jičín, Český Těšín, Třinec, Rychvald, Bohumín, Frýdek-Místek, Paskov, Nošovice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Brušperk, Fryčovice, Raškovice, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

absolvent den hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy měření místa mobil mobilní tarif možnost nová nové operátor parkování pec pojištění postup pozice pracovní pracovní místa příspěvek růst SOU společnost společnosti stravenky tarif týden uchazeč vhodné vyšší Zruč životní pojištění areál dokument jazyk kontrola kov mobilní obsluha odměna penzijní podmínka PR profesní profi případ přístup technické údržba volná pracovní místa vybavení výhoda výrobní zkušenost životní