Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

SERVISNÍ TECHNIK | chladící zařízení

Lokalita Opava
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 60.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máte byť krákodobou zkušenost z pozice servisního technika? Zatím jste sice s chladícími zařízeními nepřišel/-la do kontaktu, ale chcete se to naučit?
Pak je tato pozice přímo pro vás!

Náplň práce:

  • Komunikace s významnými obchodními řetězci
  • Zajišťování optimálního nastavení a seřízení chladících zařízení
  • Diagnostika případných poruch a jejich vyřešení
  • Včasné hlášení o provedené práci a zpracovávání podkladů k této práci

Lokalita: Opava a okolí
Smlouva: HPP v kmeni společnosti

POŽADAVKY:

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50 ihned mít nemusíte, ale bude potřeba si ji dodělat či obnovit, minimálně § 4 (nově platné oprávnění dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb)
  • Čeština min. C1
  • Řidičský průkaz sk.B – budete hodně cestovat :)
  • Časová flexibilita – někdy bude práce méně, ale jindy bude potřeba fungovat i v noci dle předchozí dohody
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti

BENEFITY:

5 týdnů dovolené
Po zkušební době možnost navýšení mzdy do 10 %
Bonus až 5 % za modernizaci u zákazníka vyplácenou kvartálně
10 000 ročně na flexipass
3 dny osobního volna
Penzijní pojištění do 3 %
Životní a úrazové pojištění
Diety 120 Kč/den plně hrazeno zaměstnavatelem
Mobil a notebook
Bonus za doporučení zaměstnance – 44 000 CZK

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Opava
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 22. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání

ManpowerGroup s.r.o., ARAKO spol. s r.o., GrapeNet s.r.o., Trenkwalder a.s., REMANTE GROUP s.r.o., Comac jobs s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., FILSON s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., TATRA TRUCKS a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Idemia Czech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Konstruktér / Konstruktérka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka chemické výroby, Metrolog, Technik / technička automatizace

Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Bílov, okres Nový Jičín, Jistebník, Studénka, Ostrava

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

AJ benefit benefity bonus CZK den diety HR IT komunikace měření mobil možnost mzdy náplň práce nařízení vlády obchodní Opava plat pojištění pozice práce řízení smlouva SOU společnost společnosti technik úraz vzdělání zaměstnavatel dny dohody dovolené komunikační kontakt lokalita náplň nařízení obchod oprávnění osobní penzijní penzijní pojištění PR příjemné případ řešení servis schopnost schopnosti stav technické technika volna výše zákazník zkušební zkušenost