Hledáme lidem práci Manpower

Procesní inženýr i JUNIOR

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máš technické vzdělání a baví tě zároveň administrativa? Domluvíš se anglicky a pracovní výzvy bereš s nadhledem? Pak pro tebe máme příležitost v automotive spol. na Frýdecko-Místecku.

Pro menší tým procesních inženýrů hledáme nového kolegu.

Popis pozice:

v týmu 4 procesních specialistů (+ vedoucí) tě čeká zejména:

✔ tvorba dokumentů pro výrobní proces (PDT, AMPS, CP, PFMEA, WI)

✔ příprava linek na nové projekty

✔ uplatňování lean managementu a souvisejících procesů

✔ implementace metod vedoucích ke zlepšení výrobních procesů

✔ tvorba reportů

✔ řešení problémů za účelem navýšení kvality

✔ zajištění školení na oddělení výroby (nových operátorů, nových projektů, nových procesů)

✔ spolupráce s vedením a dalšími odděleními

Profil kandidáta:

✔ min. SŠ vzdělání technického směru

✔ zkušenosti z oblasti automotive velkou výhodou, ale i šikovný absolvent má šanci uspět

✔ dobré organizační a komunikační schopnosti

✔ anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaná i mluvená forma)

✔ umíte používat ceý balíček MS Office

✔ řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

✔ motivující mzdové ohodnocení

✔ půlroční a roční bonusy

✔ flexibilní pracovní dobu s pevnou částí v čase 9:00-13:00

✔ možnost využít home-office

✔ příspěvek na jazykové kurzy

✔ dotované stravování v místě

✔  příspěvky na penzijní připojištění

✔ vzdělávací kurzy a školení a mnoho dalšího

Pokud tě pozice zaujala, pošli mi svůj životopis. Ráda ti zavolám s podrobnostmi.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 11. července
Zveřejněno: 5. září
Zveřejněno: 11. října
Zveřejněno: 27. prosince
  • Praha-východ
  • AD EMPLOYMENT s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 30. prosince

Comac jobs s.r.o., KOVONA SYSTEM, a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Pragolematik s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., THERMA FM, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, IMPRO nábytek s.r.o., Česká pošta, s.p., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka IT, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Bílov, okres Nový Jičín, Frýdek-Místek, Místek, Frýdek-Místek, Paskov, Nošovice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Brušperk, Fryčovice, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

absolvent administrativa AJ anglicky auto bonus bonusy den flexibilní hledám hodnocení HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát kurz kurzy kvality management místa možnost nové Office ohodnocení operátor pec penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa připojištění příspěvek SOU specialist společnost společnosti spolupráce stravování školení uchazeč vedení vedoucí vyšší vzdělání vzdělávací kurzy zkušenosti životopis anglický anglický jazyk dokument jazyk komunikační kov list mzdové oblast oblasti oddělení penzijní PR problém proces procesů profi projekt příležitost případ příprava příspěvky přístup report roční řešení řešení problémů řidič schopnost schopnosti technické tvorba tým volná pracovní místa výrobní výroby výše vzdělávací kurz zkušenost