Obráběč kovů – práce pro začátečníky i pokročilé - 30 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Jihlava
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 26.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Láká Tě práce ve stabilní společnosti, která se řadí mezi významné světové výrobce vstřikovacích systémů pro dieselové motory a zároveň se může pyšnit skvělým kolektivem? Tak se k nám přidej! Pro našeho klienta hledáme obráběče kovů do Jihlavy.

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • strojní obrábění kovů
  • obsluha strojů a jejich seřizování
  • práce s výkresovou dokumentací
  • dovednost užit měřicí přístroje, samokontrola

Co Ti za to nabídneme?

  • skvělé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy za směny
  • prémie
  • zvýšení mzdy po zapracování
  • odměny za doporučení nového zaměstnance
  • dotované závodní stravování – oběd cca 35 Kč
  • finanční odměna při odchodu do důchodu
  • zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
  • slevy na zboží od obchodních partnerů v rámci motivačního programu
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Práce ve stabilní společnosti – jistota
  • Pokud nemáš zkušenosti – rádi tě zaučíme

Co by měl splňovat náš budoucí kolega?

  • vyučen ve strojírenství (obrábění kovů)
  • praxe v oboru výhodou, ne podmínkou
  • pracovat v 1 směnném, 2 směnném, 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
  • ochotu pracovat
  • pečlivost a svědomitost