Volné místo ve firmě Jobnext s.r.o.

Zámečník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tachov
Firma Jobnext s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 34.996 Kč

O nás

Jobnext s.r.o.

Jsme personální agentura, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti personalistiky. Specializujeme se na nábor kvalifikovaných uchazečů. Nabízíme práci v ČR i v zahraničí.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme 3–5 zámečníků, kteří jsou samostatní, spolehliví a mají chuť pracovat.

Náplň práce:

  • výroba zemědělských strojů, potrubí, senážní sila.

Požadujeme:

  • znalost výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • dvousměnný provoz.
  • nástupní mzda 145 Kč (čistého), po zaučení až 170 Kč

Nástup možný od 14.6.2021

  • Tachov
  • AMALTHEA ELECTRONICS CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 15. dubna
  • Havlíčkův Brod
  • PRO PERSONA s.r.o.
Zveřejněno: 30. června
  • Brno-město
  • Michal Kuba
  • od 100 Kč / hod
Zveřejněno: 25. července
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 11. září
  • Zlínský kraj
Zveřejněno: 9. října
  • Ostrava-město
  • TOP MONEY s. r. o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 2. prosince
  • Praha
  • StavS,spol. s r.o.
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 8. ledna
  • Plzeň-město
  • Bohemia Works, a.s.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Jihomoravský kraj
  • AB - WELDING s.r.o.
Zveřejněno: 14. března
  • Okrouhlá Radouň
  • RDS-Technology XXI s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Prostějov
  • DT Mostárna, a.s.
  • 20 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. prosince
  • Chlumčany, Plzeň-jih
  • LASSELSBERGER, s.r.o.
  • 22 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Zahraničí
  • power jobs GmbH
Zveřejněno: 1. září
  • Zahraničí
  • Star Personal GmbH
Zveřejněno: 31. května
  • Zahraničí
  • A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH
  • Zahraničí
  • Brilliant Personaldienste GmbH
  • Cheb
  • HR GROUP s. r. o. v likvidaci
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Běchovice, Praha
  • ZYKO s.r.o., organizační složka
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. března
  • Prostějov
  • Strojírny Prostějov, a.s.
  • 19 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Mošnov
  • HIGHFIVE, s.r.o.
Zveřejněno: 19. července
  • Rotava
  • ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.
Zveřejněno: 26. července
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • IRON PRODUCTION s.r.o.
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Krnov
  • STROJOSVIT a.s.
  • 15 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Přerov
  • PREST PŘEROV a.s.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 24. září
  • Hradec nad Moravicí
  • ZDVIHMONT s.r.o.
  • 100 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 14. dubna
  • Třebíč
  • Mgr. Zuzana Žatečková
Zveřejněno: 3. ledna
  • Louny
  • Legios Loco a.s.
  • 16 480 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Chrastava
  • MIPA CZ s.r.o.
Zveřejněno: 18. října
  • Příbor
  • STRAZAR PELLET s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Šternberk
  • EUTECH akciová společnost
  • 100 – 130 Kč / hod
Zveřejněno: 24. října
  • Teplice
  • Nikola Kronholzová
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Litvínov
  • Tepelné hospodářství Litvínov s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 18. května
  • Uničov
  • VOJMAR s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. srpna
  • Chodová Planá
  • Schmelzer s. r. o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 4. prosince
  • Stonava
  • od 14 500 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Praha
  • ELTODO, a.s.
  • Olomouc
  • REKOS stavební, spol. s r.o.
  • 97 – 120 Kč / hod
Zveřejněno: 16. ledna
  • Třinec
  • Stavby COMPLET s.r.o.
Zveřejněno: 5. dubna
  • Lanškroun
  • Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o.
  • 21 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. července
  • Lanškroun
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Šumperk

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ dokumentace hledám Most mzda náplň práce práce SOU výroba zámečník znalost dokument náplň Ostatní PR stroj země zemědělský