Práce: Ranní brigáda - Skladník 100 Kč/hod.

lokalita: České Budějovice zadavatel: Work Service Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, který se zabývá rychlou a efektivní zásilkovou přepravou, hledáme pracovníka do skladu.

Nástup: Ihned

Pracovní doba: Po-Pá, 6:00 – 8:00

Náplň práce:

  • vykládka a nakládka kamionu (zásilky do 50kg)
  • skenování zásilek pomocí skeneru
  • udržování depa v čistotě

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost (zásilky do 50 kg)
  • rychlost, samostatnost, spolehlivost
  • uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • mzda 100 – 110 Kč/hod.
  • DPČ

Životopis a kontakt na Vás posílejte na prace@workservice.cz nebo zašlete SMS:PRÁCE CESKE BUDEJOVICE na telefonní číslo 602 729 154 a ozveme se zpět.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist