Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí Prodeje - Junior

Lokalita Liberec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte obchodního ducha a jste prozákaznicky orientovaný? Vedení týmu Vám není cizí a chtěli byste své vůdčí schopnosti uplatnit na pozici, kde Váš potenciál ocení?

Pro našeho klienta, který je přeborníkem na trhu v oboru topení, vody, plynu, inženýrských sítí a koupelen s více než 25letou tradicí, hledáme Vedoucího Prodeje, který převezme vedení malého týmu.

Popis pozice:

Budete mít na starost řízení chodu koupelnového studia a vedení malého pětičlenného týmu nadšených prodejců. Budete zodpovídat za obchodní výsledky celého týmu a aktivně se zapojovat do prodeje, protože dobrý leader jde svým podřízeným příkladem. Složitější záležitosti, jako personální věci nebo vzhled vystavených kójí budete řešit s manažerem a vedoucím pobočky. Společně se svým týmem budete posouvat společnost vpřed a vytvářet zákazníkům příjemné prostředí, do kterého se budou chtít vracet.

Profil kandidáta:

Jako ideální kandidát byste měl/a mít alespoň 1-2 roky praxe z obchodu a vedením kolektivu. Nebudete mít na starost desítky zaměstnanců, ale vědět, jak motivovat a vést menší tým je nezbytné. Určitě pro Vás bude velkou výhodou, pokud máte zkušenosti z koupelnového nebo kuchyňského prostředí, ale není to nezbytností. V neposlední řádě byste měl/a být silná vůdčí osobnost a týmový hráč, který svůj tým nejen povede, ale i podpoří v těžkých situacích. Praxe jsou jedna věc, ale osobnost hraje silnou část role také.

Nabízíme:

Nabízíme Vám stabilní zaměstnání, přátelský kolektiv plný nadšených profesionálů, transparentní a motivující systém ohodnocení, 2 dny sick days, motivační sleva na veškerý sortiment, stravenky ve výši 90,-, Cafeteria Systém ve výši 6000,- za rok, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc a další finanční odměny za pracovní výročí, uzavření sňatku, narození dítěte apod.

Zaujala Vás nabídka a máte pocit, že máte, co nabídnout? Určitě neváhejte a zašlete mi Vás životopis přes odpovědní formulář.

  • Jablonec nad Nisou
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 21. března
  • Domažlice
  • Manpower
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Služební auto
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Brno
  • Pizza Hut Brno Vaňkova
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 19. září
  • Kopřivnice
  • Pavlicová Petra
Zveřejněno: 25. června
  • Kamenice, Praha-východ
  • Katráková Jitka
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Praha
  • Skanska

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., Partners Financial Services, a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., Kolokrám s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Globus ČR, v.o.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Porto MMXVII s.r.o., K2 moto s.r.o., VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., DISPONERO s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Liberec, Jablonec nad Nisou

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ Bor den formulář hledám hodnocení HR inženýr IT kandidát manažer nabídka náplň práce narození nové obchodní odměny ohodnocení penzijní připojištění plat pobočky pojištění pozice práce pracovní praxe prostředí příklad připojištění příspěvek role řízení sick day SOU společnost stabilní stravenky týden týden dovolené navíc vedení vedoucí výsledky zaměstnanců zaměstnání zkušenosti životopis člen dítě dny dovolené finanční kolektiv motivační náplň navíc obchod obor odpovědní osobnost penzijní personální PR prodej profi přátelský příjemné rok schopnost schopnosti stav systém trh tým vedení týmu zákazník zkušenost