Hledáme lidem práci Manpower

Náborový specialista / Konzultant v Plzni

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte v týmu úspěšných consultantů pro ManpowerGroup!

Jsme jedničkou na trhu personálních agentur! U nás Vás čeká práce, při které budete v neustálé komunikaci s kandidáty i našimi klienty! Baví Vás náročné výzvy, každodenní telefonická a mailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak právě Vás hledáme!

Do našeho přátelského týmu hledáme šikovné kandidáty, kteří již mají zkušenosti v oblasti náboru, personálních agentur či administrativy. Posílíte naše řady?

Pošlete nám životopis s fotografií a motivační dopis. Za svou práci sklidíte nejen úspěch - čeká Vás mzda s motivační bonusovou složkou, kancelář v centru Plzně, flexibilní pracovní doba, home office, pravidelná školení, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.

Popis pozice:

Vaší denní činností bude:

- hledání vhodných kandidátů z různých zdrojů (inzerce, interní databáze atd.)

- vyhledávání obchodních příležitostí na trhu práce

- vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů s klienty a zaměstnanci

- tvorba nástupních i výstupných dokumentů, reporting atd.

- každodenní osobní, mailová i telefonická komunikace

Profil kandidáta:

Kdo jste?

- akční, energická a dravá osobnost s obchodním duchem

- máte již předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců

- nevadí vám administrativa, ale ani ruch živé pobočky

- nebojíte se řídit auto, ani zkoušet mluvit anglicky

Nabízíme:

Co nabízíme?

- samostatnou a zodpovědnou práci, budete se tak moci podílet na úspěchu celé společnosti

- radost z úspěchu a vydělaných peněz - motivační mzdové ohodnocení

- řadu benefitů - 28 dní volna celkem, možnost home office, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky, body do cafeterie, mobil i pro soukromé účely a mnoho dalších výhod

- práci v centru Plzně, jaké je to u nás ve společnosti, můžete vidět na stránkách www.manpower.cz/nas-tym

- příležitostí k rozvoji – propracovaný systém zaškolení a následné vzdělávání

- možnost zúročení profesních znalostí a zkušeností

- nástup možný ihned

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office
Zveřejněno: 26. dubna
  • Plzeň
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. dubna
  • Liberec
  • G & P Quality Management s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. září
  • Olomouc
  • Pracanti s.r.o.
  • 24 750 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • Jindřichův Hradec
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • 18 000 – 19 500 Kč
Zveřejněno: 26. července
  • Přerov
  • Marek stav s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Přerov
  • 16 500 – 24 000 Kč
  • Brno
  • TENZA, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Radotín, Praha
  • JE Financing s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 27. července
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Noviny pod Ralskem
  • AS-CASTING s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

administrativa AJ anglicky asertivní auto benefit benefity bonus Bor činnost data den doba dopis EU flexibilní fotograf hledám hodnocení home office HR interní inzerce IT kancelář kandidát komunikace konzultant kurz kurzy mobil Most motivační dopis možnost mzda nábor náplň práce obchodní Office ohodnocení pec pobočky pozice práce pracovní pracovní doba reporting rozvoj SOU specialist specialista společnost společnosti stravenky školení teambuilding telefon vhodný vzdělávání zaměstnanců zaměstnanec zkušenosti znalost životopis agent cafeterie databáze díl doby dokument foto kontakt kov list motivační mzdové náborový náplň obchod oblast oblasti osobní osobnost personální PR pracovní doby profesní profi přátelská přátelské příležitost report systém trh tvorba tým volna zaměstnanci zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zdroj zkušenost