Hledáme lidem práci Manpower

Pájíš, pájím, pájíme - specialista pájení Přestanov (m/ž)

Lokalita Přestanov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 29.000 – 37.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do výrobní společnosti v Přestanově hledáme zkušeného páječe/páječku. Nástup přímo do kmene společnosti.

Popis pozice:

  • Přímá podřízenost Team Leadrovi
  • Ruční pájení součástek a osazování výrobku
  • Jemná montáž a kompletace výrobků
  • Vizuální kontrola kvality výrobku
  • Balení a spolupráce se zásobováním

Profil kandidáta:

  • Zkušenost s pájením podmínkou
  • Práce ve směnném provozu - třísměnný i nepřetržitý provoz
  • Manuální zručnost a jemná motorika rukou
  • Preciznost, smysl pro detail, jedná se o drobnou "hodinářskou" práci
  • Dobrý zdravotní stav a výborný zrak
  • Schopnost pracovat po zaučení samostatně
  • Dodržování pracovních postupů a standardů
  • Ochota a schopnost se učit novým věcem
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
  • Nástupní mzda 27.300 Kč měsíčně
  • Příspěvek na dopravu ve výši 2 000,- Kč/měsíčně
  • Půlroční bonusy
  • Navýšené příplatky za noční a víkendové směny na 20%
  • Příspěvek na stravování (180 Kč/7,5 h směna 240Kč/12 h směna) nebo dotované jídlo
  • Příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základní hrubé mzdy)
  • 1 týden dovolené navíc (tj. 5 týdnů)
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance od 30 000,- Kč
  • Možnost profesního rozvoje

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • České Budějovice
  • Nikola Václavková
  • 36 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 10. května
  • Krupka
  • Manpower
Zveřejněno: 12. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • Veronika Jančarová
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Karlovy Vary
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat

Manuvia FairJob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SH Job Partners s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., PATOK a.s., EKOS-Žitenice s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Human-Res s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., LABE WOOD s.r.o., CentralWork s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., DISPONERO s.r.o., HEROS servis s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB spectrum s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Stavimdomy cz s.r.o., Golf Beřovice s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Domácí práce, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Přestanov, Krupka, Ústí nad Labem, Dubí, Teplice, Velké Březno, Lovosice, Žitenice, Litvínov, Siřejovice, Most, Havraň, Louny, Postoloprty, Štětí, Chomutov, Česká Lípa, Žatec, okres Louny, Beřovice

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

bonus bonusy Bor den dodržování hledám hodinář HR inzerát inzeráty IT jídlo kandidát kvality místa Most možnost mzda mzdy NDA nepřetržitý nové pec penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí příplatky připojištění příspěvek rozvoj směny SOU specialist specialista společnost společnosti spolupráce stravování týden týden dovolené navíc uchazeč víkend vyšší zdravotní zdravotní stav Zruč dar dovolené kolektiv kontrola list navíc odměna penzijní PR profesní profi příjemný případ přístup roční ruční schopnost směna součást standard stav vizuál vizuální volná pracovní místa výrobní výše zkušenost