Volné místo ve firmě OLMAN SERVICE s.r.o.

Pracovník/ce ostrahy - Vyškov

Smluvní vztah dohoda o provedení práce (dpp)
Lokalita Vyškov
Firma OLMAN SERVICE s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

OLMAN SERVICE s.r.o.

Naše firma zajišťuje kompletní servis a služby v oblasti správy objektů a ostrahy. Nabízíme našim klientům úklid, péči o zeleň nebo zimní údržbu a zároveň ostrahu osob a majetku. Do našich týmů hledáme kvalitní posily.

Co od Vás očekáváme:

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá do svého týmu pro pracoviště v Brně šikovné pracovníky na DPP na pozici pracovník ostrahy – strážný na ostrahu objektů. Nástup možný ihned. Mzda 95 Kč/hod.

Pracoviště:
Vyškov – průmyslový areál

Náplň práce:

  • Recepce a obchůzky, obsluha závor, obsluha PC, obsluha kamerového systému
  • Směnný provoz – denní i noční

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost
  • Znalost práce s PC

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Dlouhodobé zaměstnání
  • Pracovní oděv
  • Náborový příspěvek až do výše 5000,– Kč pro OZP
  • Odměna 500,– Kč za získání dalšího pracovníka OZP
  • Možnost příspěvku na stravování 70 Kč/den
  • Další firemní benefity
  • Bližší informace na telefonu: zobrazit tel. číslo nebo posílejte životopisy na adresu: Odpovědět na inzerát.

  • Tvarožná
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 21 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 23. března
  • Hranice, Přerov
  • Pracovník/ce ostrahy
  • 12 000 – 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. září
  • Třinec
  • Prodavač/ka
  • 16 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 21. září
  • Ostrava

CHLÁDEK požární servis s.r.o., Domov Hvězda, příspěvková organizace, McDonald`s ČR spol. s r.o., Česká pošta, s.p., GEISLER ÚKLIDOVÁ FIRMA s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., TRIDO, s.r.o., Wokbox s.r.o., JK Trust s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RANOB s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Proveon, a.s., Demont Servis s.r.o., Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace, Větrník, s.r.o., Trenkwalder a.s., Auto tuning plus s.r.o., EUROMODA, spol. s r.o., EXTRA Alliance s.r.o., VYKRnest s.r.o., Petr Hledík, HSD Reality, s.r.o., Pavel Štěpán, Sabri Amaç, ELSA´S TEXTILE s.r.o., Profi plech Moravia s.r.o., Senyshyn Work Company s.r.o., JASPA Servis s.r.o., Nancy Group s.r.o., AUTO - BAYER, s.r.o., LIKO-S industry, a.s., MIXCZ-POL s.r.o., Serhiy Rusyn, GSP-High Tech Saws, s.r.o., AUTO ONDRUŠ s.r.o., HDR SERVIS s.r.o., TONERMARKET s.r.o., Martin Langer, DV4 Ipsum s.r.o., BRYVECASTA s.r.o., GM Plast, s.r.o., Jiří Štefek, Pavel Makový-Pohřební služba, s.r.o., Václavková a spol. s.r.o., Abdelfattah Abdallah, Ayur - Lanka, s.r.o., MORNING STAR INVEST s.r.o., VEGATIME s.r.o., Thi Dung Lé, Společnost pro rozvoj filipínského duchovního léčitelství, z.s., v likvidaci, AUTO - PYTELA s.r.o., WEI LE s.r.o., VINALTO,s.r.o., WK IMPORT s.r.o., ČeMeBo Electronic a.s., Legasy AS s.r.o., Trávnická s.r.o., Autoeden Zedník s.r.o., Kroměřížská nemocnice a.s., Ngoc Tuoi Do, Trang An s.r.o., MULTI-S s.r.o., KASSEX s.r.o., TECHNOCAR s.r.o., L-STAM s.r.o., Azad Mohammad, KOVOT INVEST s.r.o., REIWAG Facility Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Barista / Baristka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Grafik / Grafička, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Florista / Floristka, Uklízeč / Uklízečka, Manikér a pedikér / Manikérka a pedikérka, Obsluha zařízení, Pracovník / pracovnice ve službách, Správce / správkyně objektu, Dělník / Dělnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha strojů, Zdravotní bratr / sestra, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Technický manažer / manažerka v energetice, Elektromechanik / Elektromechanička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Strážný / Strážná, Technik / technička BOZP, Pokojová služba, Aranžér / Aranžérka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Slavkov u Brna, Hvězdlice, Tvarožná, Prostějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Blansko, Brno, Vyškov, Rousínov, Němčany, Bučovice, Holubice, okres Vyškov, Sivice, Zborovice, Mostkovice, Kojetín, okres Přerov, Kobylnice, okres Brno-venkov, Držovice, Chropyně, Kroměříž, Stařechovice, Ráječko

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

benefit benefity Bor den DPP firma IT možnost mzda nábor náplň práce oděv OZP práce pracoviště pracovní pracovník příspěvek společnost společnosti stabilní stravování stráž telefon Vyškov vzdělání zaměstnání získání znalost životopis areál firemní informace kov měsíční náborový náplň obsluha odměna PC PR průmysl průmyslový systém tým výše