Podílejte se na výrobě světel i bez praxe ubytování zajištěn

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince, absolventy
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia Job s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 32.000 Kč

Manuvia Job s.r.o.

Pojďte s námi vyrábět špičková světla pro auta do Jihlavy. Nabízíme vám pohodovou práci, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Pro zájemce zajistíme ubytování!

Náplň práce:

- Jednoduchá manuální montáž a kompletace světlometů
- Manipulace a začišťování plastových výlisků
- Kontrola výsledného produktu

Co od Vás očekáváme:

- Manuální zručnost
- Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
- Ochotu pracovat na směny

Co Vám můžeme nabídnout:

- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
- Odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
- Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
- MZDA až 32 000 Kč po zapracování
- Bonus až 4 300 Kč
- 13. mzda
- NÁBOROVÝ BONUS 10 000 Kč
- Příplatek na zdraví až 1 500 Kč/měsíc
- Možnost týdenních záloh 4 000 Kč/měsíčně
- Možnost UBYTOVÁNÍ v centru Jihlavy
- Příplatky
- 25 dní dovolené
- Závodní stravování (při noční strava zcela zdarma)
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Místo výkonu práce: Jihlava

  • Karlovy Vary
  • Státní veterinární správa
  • 30 780 – 45 420 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. března
  • Liberec
  • Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce…
  • 38 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Liberec
  • Párty Svět s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Lomnice nad Popelkou
  • Nemocnice následné péče s poliklinikou…
  • od 19 500 Kč
  • od 33 340 Kč
  • Turnov
  • FORMPLAST-Svoboda s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Rosice, Chrudim
  • Východočeské plynárenské strojírny, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Přelouč
  • Město Přelouč
  • 25 000 – 29 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Job s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., ReindeerOIL s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

AJ auta bonus Bor den Jihlava Lom měsíc místo možnost mzda náplň práce plat podpora práce praxe příplatek příplatky růst směny společnost společnosti stravování světla školení týden ubytování vedení vhodná výkon vzdělávání zdarma zdraví zkušenosti Zruč dar díl dovolené kontakt kontrola kov místo výkonu práce náplň odbor odborné PR přístup světlo výrobní zájem závod zkušenost