SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU (35 000 - 39 000 Kč) Valašské Meziříčí

Lokalita Valašské Meziříčí
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovné Seřizovače, kterému vyhovuje nepřetržitý provoz.

Nástup ihned, nebo dle Vašich možností.

Popis pozice:

  • seřizování vstřikolisů, nastavování stroje a výměna forem
  • zodpovědnost za rozjezd výroby
  • spolupráce s procesními inženýry, údržbou a kvalitou

Profil kandidáta:

  • praxe na podobné pozici, zkušenosti se vstřikolisy, alespoň 1 rok
  • výhodou znalost ovládání strojů Demag a robotů Wittmann
  • chuť se učit a zodpovědný přístup
  • jedná se o nepřetržitý provoz s lákavým fin. ohodnocením

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • roční a jiné bonusy
  • přispíváme na veřejnou dopravu
  • dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti
  • odborné vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát