Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Operátor / operátorka skladu - Karviná

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Karviná
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 25.500 Kč

O nás

Pro společnost, která je vedoucí evropský výrobce a dodavatel jednorázových zdravotních pomůcek, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu v Karviné.

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu (ne agentura) a to na pozice operátora skladu /operátorky skladu.

Pohovor je formou osobního setkání, žádné zkušební testy.

Ukážeme Vám, jak by vypadala Vaše práce a na krátkém pohovoru se pobavíme o možnosti nástupu.

V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho životopisu či informací: věk, vzdělání a dosavadní praxe na nás email. Rádi Vám zavoláme a pobavíme se co a jak dále.

Nejedná se o práci před agenturu práce.
Práce je na hlavní pracovní poměr.
Hledáme ženy i muže.

Náplň práce:

  • vyskladnění materiálu z kamionu a následný příjem materiálu do skladu
  • vychystávání materiálů dle požadavků výroby pro výrobu
  • práce se čtečkou, řízení VZV, NZV a VNA

Co od Vás očekáváme:

  • práce v třísměnném provoze (ranní – odpolední – noční – 8hod. směna) – víkendy volné
  • fyzická zdatnost kandidáta (nejedná se o úplně těžkou práci)
  • zkušenost s prací ve skladu výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

Mzdové ohodnocení pozice operátora/operátorky skladu v Karviné:

  • Celková mzda v rozpění: 23.000 Kč – 25.000 Kč/měsíc
  • Skládá se ze mzdy: hrubá mzda 21.000 Kč, práce v noci 600 Kč, 10% bonus ze základní mzdy: 2.600 Kč

Ostatní bonusy platné pro všechny zaměstnance:

  • od prvního měsíce nástupu – docházkový bonus – 500 Kč, po 3 měsících se zvedá na 1.000 Kč (vypláceno formou kafeterie)
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce 1/4 výše Vaší základní mzdy
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění (po roce odpracované ve firmě)
  • multisport karta, nápoje na pracovišti atd.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE