Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

OBSLUHA SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ_Horní Rakousko Ennsdorf 4482

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 3.000 – 3.200 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta v Rakousku sháníme OBSLUHU SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ !

Město: Ennsdorf 4482

Náplň práce: Kontrola svařovaných  částí, které jsou svařované svařovacími roboty a poté ruční sváření v částech, kam se robot nedostal.

Požadujeme:

  • Praxe se svařovacími roboty
  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Zkušenost s metodou MAG a svařováním
  • Komunikativní znalost německého jazyka nutná
  • Řidičský průkaz skupiny B + vlastní automobil
  • Ochota pracovat ve 2 směnném provozu !

Nabízíme:

  • Mzda: od 2.500 Euro čistého / měsíčně
  • 13. a 14. plat
  • Příplatky za směnnost (odpolední a noční směna)
  • Dlouhodobou spolupráci v moderní rakouské firmě
  • Rakouskou smlouvu na dobu neurčitou
  • Pomoc s organizací ubytování v blízkosti firmy

Zaujala Vás tato nabídka ?
Máte nějaké dotazy ?

Neváhejte mne kontaktovat!

  • Ústí nad Orlicí
  • Manpower
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 28. března
  • Olomouc
  • Manpower
  • 32 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

auto automobil Bor boty dotazy EU horní IT město mobil mzda na dobu neurčitou nabídka náplň práce plat práce praxe příplatky Rakousko SOU svařování ubytování znalost firmy jazyk kontakt kontrola na dobu náplň německé obor obsluha pomoc PR robot ruční směna technické vyučení zkušenost