Volné místo ve firmě pi-jobs GmbH

Pomocný personál pro lyžařská střediska - Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Rakousko
Firma pi-jobs GmbH
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Služby, umění a kultura, Ubytování a cestovní ruch
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 2.000 – 2.050 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

pi-jobs GmbH

Pi-jobs GmbH je rakouská společnost s mnoholetými zkušenostmi v oblasti náboru zaměstnanců na rakouském trhu.

Naši zaměstnanci díky nám nacházejí stabilní a dobře placenou práci v zahraničí.
Všichni pi-jobs zaměstnanci jsou zaměstnáni na rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou a mohou tedy čerpat všechny výhody s tím spojené.

O uchazeče se postaráme ve všech směrech! Přihlásíme na rakouskou pojišťovnu, zajistíme ubytovaní a pomůžeme se všemi otázkami.

Pro našeho klienta pro různá lyžařská střediska hledáme pracovníky na pozici: Pomocnik / pomocnice

Náplň práce:

  • Pomoc při nástupu a výstupu lyžařům z lyžařského vleku
  • Odklízení sněhu a srovnávání terénu
  • Údržba areálu kolem lyžařského vleku
  • Zajišťování bezproblemového chodu při nástupu / výstupu z lyžařského vleku

Co od Vás očekáváme:

  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota pomoci lyžařům / dětem
  • Vhodné pro uchazeče, kteří lyžují a mají lyžařské vybavení

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Plat ve výši 1500 Euro čistého měsíc
  • Neomezený Skipass
  • Zaplacené ubytovaní v blízkosti od pracoviště
  • Rakouská pracovní smlouva
  • 13tý a 14tý plat

  • Opava
  • Monika Rožanská
  • 35 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Chýně
  • Boťcha Jaroslav
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Nové Hrady, České Budějovice
  • Julie Horská
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Hlinsko, Chrudim
  • Petr Douda
  • 37 000 – 45 000 Kč

A-JOBS GmbH

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Odbory - proč a jak je založit

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ EU hledám měsíc náplň práce plat práce pracoviště pracovní pracovní smlouva pracovník Rakousko smlouva uchazeč vhodné areál jazyk náplň německý německý jazyk placené pomoc PR vybavení