Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Výroba sedadel - ubytování zajištěno, bez nočních směn!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.000 – 25.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Praxe ve výrobě
  • Fyzická zdatnost
  • Pečlivost a samostatnost

Nabídka

  • Smlouva na HPP (hlavní pracovní poměr)
  • 23 dní dovolené
  • Ubytování zdarma
  • Dotované stravování 55%
  • Příspěvek na dopravu 500 Kč/ měsíc
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance

Pracovní náplň

  • Předmontáž a montáž komponentů popřípadě jednoduchá obsluha CNC strojů
  • Práce ve stoje
  • 8h směny, R-O
  • Čisté a moderní prostředí
  • Výroba sedadel pro železniční dopravu
  • Místo výkonu práce: Fryčovice

  • Pržno, Frýdek-Místek
  • THERMA FM, s.r.o.
  • 26 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 26. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., LogicVision s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AHLFIT, spol. s r.o., Trenkwalder a.s., THERMA FM, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, IMPRO nábytek s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., Skanska a.s., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Český Těšín, Třinec, Frýdek-Místek, Paskov, Nošovice, Pržno, okres Frýdek-Místek, Brušperk, Fryčovice, Raškovice, Havířov, Hnojník, Mošnov

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ bonus hlavní měsíc místo Most nabídka náplň práce nové pečlivost práce pracovní pracovní poměr praxe prostředí příspěvek samostatnost směny smlouva stravování ubytování výkon výroba zdarma dar dovolené místo výkonu práce náplň obsluha poměr PR pracovní náplň případ stroj