Prodavač/ka bytových doplňků Möbelix České Budějovice (A104)

České Budějovice
20.000 – 22.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost XLCZ Nábytek s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Minimální vzdělání

O nás

XLCZ Nábytek s.r.o.

Jsme XXXLutz nábytek, síť prodejen nábytku a bytových doplňků XXXLutz a KIKA. Nejsme jen prodejna s nábytkem. Spoluvytváříme zákazníkům domov, prostor k žití. A to je odpovědnost i radost. Chceme, aby byl nákup u nás pohodovým zážitkem jak pro zákazníka, tak pro celý náš tým. Lidé se k nám vrací nejen pro výrobky a servis, ale hlavně pro úsměv a pohodovou atmosféru. Jsme inovativní. Náš sortiment vybíráme tak, abychom zákazníkům dávali nový impuls a neúnavně ho inspirovali aktuálními trendy.

V bytových doplňcích je frmol, a to mám ráda. Zákazníků je pořád dost, poradíme, ukážeme. Staráme se o oddělení, aby bylo čisté, zboží srovnané a doplněné. Nudu neznáme. (Petra, vedoucí bytových doplňků Brno)
A CO TĚ JEŠTĚ BUDE ČEKAT?

V bytových doplňcích je frmol, a to mám ráda.
Zákazníků je pořád dost, poradíme, ukážeme.
Staráme se o oddělení, aby bylo čisté, zboží srovnané a doplněné. Nudu neznáme. A CO TĚ JEŠTĚ BUDE ČEKAT?
Práce je pestrá: Tvým rajónem bude odd. textilu, koberců, svítidel a dekorací.
O pohyb není nouze, ruce ani nohy nezahálí.
Kontakt se zákazníkem, ale ne tak intenzivní jako v nábytku.
Chodíme sice i o víkendu, ale plánování směn se dá vždy domluvit podle potřeby.

POŽADAVKY
JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?

Chceš zkusit něco nového a nebo je práce na prodejně Tvá srdcovka.
Umíš to s lidmi (kolegy i zákazníky).
Vše se dá naučit, stačí chuť k práci.
… a dobrá nálada se také vždy hodí.

NABÍZÍME
CO ZA TO?

Jsme k sobě féroví.
Žádného nováčka nehodíme do vody a plav, kolegové se Ti budou věnovat.
Stále se učíme něco nového, máme produktová školení.
Každý se může posunout dál.
Máme navíc věrnostní volno.
A také zaměstnanecké slevy na zboží.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

JOBSTART s.r.o. | JOBSTART s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 60 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Lidl Česká republika s.r.o. | Lidl Česká republika s.r.o. | České Budějovice 2, České Budějovice České Budějovice 2, České…
  • 44 000 – 48 600 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 28. května
Stanislav Pouzar | Stanislav Pouzar | České Budějovice České Budějovice
  • 50 000 – 120 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. května
Petr Jelen | Petr Jelen | Ledeč nad Sázavou Ledeč nad Sázavou
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 17. května
SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU I&J s.r.o. | SVĚT HEZKÉHO SPÁNKU I&J s.r.o. | Olomouc Olomouc
  • 80 – 130 Kč / hod
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. října
Ivana Štěrbová, DiS. | Ivana Štěrbová, DiS. | Modřany, Praha Modřany, Praha
  • 15 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. července
NEMEC WORLD s.r.o. | NEMEC WORLD s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 27. dubna
NEMEC WORLD s.r.o. | NEMEC WORLD s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 9. ledna
NEMEC WORLD s.r.o. | NEMEC WORLD s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května
NEMEC WORLD s.r.o. | NEMEC WORLD s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 23. ledna
NEMEC WORLD s.r.o. | NEMEC WORLD s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 15. dubna
JOB LEADER EUROPE s.r.o. | JOB LEADER EUROPE s.r.o. | Hradčany, Praha Hradčany, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
METAZ Týnec a.s. | METAZ Týnec a.s. | Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou
  • 100 – 120 Kč / hod
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
AG.WORK s.r.o. | AG.WORK s.r.o. | Bojkovice Bojkovice
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
H & K prádelna s.r.o. | H & K prádelna s.r.o. | Vinohrady, Praha Vinohrady, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
Van Binh Ta | Van Binh Ta | Ostrava Ostrava
  • od 16 280 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
GRAY L. CZECH REPUBLIC s.r.o. | GRAY L. CZECH REPUBLIC s.r.o. | Staré Město, Praha Staré Město, Praha
  • od 13 350 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | Oblastní nemocnice Kolín, a.s… | Kutná Hora Kutná Hora
  • od 28 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
Personal Consult s.r.o. | Personal Consult s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., B2M.CZ s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., B2Call s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Manuvia, a. s., organizační složka, JOBSTART s.r.o., HERBAVITA CZ s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Stanislav Pouzar, Advantage Consulting, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., Czech Smart Way s.r.o., TESCOMA s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Triangle Recruitment CZ s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FAnn Retail, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, HR manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Zahradník / Zahradnice, Realitní makléř / makléřka, Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Specialista / specialistka v energetice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Konzultant / Konzultantka v technických oborech

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, České Budějovice 6, České Budějovice, Celá ČR, České Budějovice 2, České Budějovice, Hrdějovice, České Budějovice 7, České Budějovice, České Budějovice 3, České Budějovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.