Operátor výroby - ubytování ZDARMA

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma DP WORK s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Základní mzda až 27 250 Kč/měsíc – průměrný čistý hodinový výdělek 145 – 193 Kč.
Hledáme posily výrobního týmu pro špičkového výrobce polyesterových vláken a kompaundů.
Pojďte do toho s námi!

Co od Vás potřebujeme?

  • Věk min. 18 let.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Základní mzdu až 27 250 Kč/měsíc.
  • Čistý výdělek od 145 Kč/hod.
  • Závodní stravování v areálu společnosti s příspěvkem.
  • Možnost ubytování zdarma.

Co budete dělat?

  • Obsluhovat výrobní linku.
  • Pracovat ve vícesměnném provozu.

Pojďte do toho!

  • Volejte naši bezplatnou linku ☎️ zobrazit tel. číslo ☎️.

Neoslovila Vás tato nabídka?

Skladník - pilař

Nutně vás hledají
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 547 – 49 737 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. dubna
  • Tábor
  • AUTOSALON Tábor s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Tábor
  • Markéta Thielová
  • 19 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Skalice, Tábor
  • František Kouba
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Milevsko
  • MICROCOMP, spol. s r.o.
  • 19 700 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Pacov
  • PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Vrchotovy Janovice
  • Všeobecný lékař Posázaví s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Karlín, Praha
  • ASPIRA Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 4. března
  • Zlín
  • GENICZECH - M, spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Vyškov
  • DEWR s.r.o.
  • 28 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Vyškov
  • Bricks Group s.r.o.
  • 16 800 – 17 000 Kč

R.S.P. s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., Andy-auta s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Leglife s.r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., AUTOSALON Tábor s.r.o., Markéta Thielová, Babamurat Ahmedov, RUMPOLD s.r.o., LI XIAN s.r.o., VSP DATA a.s., Správa města Sezimovo Ústí, František Kouba, Lázně Jupiter Bechyně s.r.o., WIFCOM a.s., MICROCOMP, spol. s r.o., COMPAG VOTICE s.r.o., Jaroslav Kvapil, PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., Espiroflex Czech, s.r.o., Zdeněk Rendl s.r.o., Patthanan Kongkarian, AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o., EXTECON s.r.o., Autoservis MH s.r.o., Šiman Bohdalín s.r.o., Všeobecný lékař Posázaví s.r.o., Martin Štefl

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Obuvník / Obuvnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Uklízeč / Uklízečka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Karosář / Karosářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Montážník / montážnice, Společník / Hospodyně, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička, Elektronik / Elektronička

Týn nad Vltavou, Tábor, Opařany, Bechyně, Sezimovo Ústí, Skalice, okres Tábor, Heřmaničky, Milevsko, Votice, Pacov, Veselí nad Lužnicí, Bohdalín, Vrchotovy Janovice, Těmice, okres Pelhřimov

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

hlavní hledám měsíc možnost mzda nabídka náplň práce operátor plat práce pracovní pracovní poměr průměrný společnost společnosti stravování ubytování výdělek zdarma areál dar kov náplň operátor výroby poměr PR tým výrobní výroby závod