Hledáme lidem práci Manpower

Personalistka s přesahem do mzdového účetnictví

Lokalita Žďár nad Sázavou
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušená personalistka a chcete se zároveň podílet i na zpracovávání mezd? Neváhejte číst dál!

Popis pozice:

Na co se v této roli můžete těšit?

  • Spolupráce při náboru/nástupu nových zaměstnanců a jejich proškolení,
  • Příprava smluv a dokumentů spojených se zaměstnáním,
  • Administrace nástupů a výstupů do/ze zaměstnání,
  • Organizace interních školení,
  • Zpracování mzdové agendy zaměstnanců.

Profil kandidáta:

Co od Vás očekáváme?

  • Praxi v oboru personalistky alespoň 3 roky,
  • Znáte základní otázky pracovního práva,
  • Umíte se domluvit v angličtině,
  • Zkušenosti se zpracováním podkladů pro mzdy.

Nabízíme:

Co Vám na oplátku nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené,
  • Kariérní růst,
  • Jazykové kurzy s profesním zaměřením,
  • V naší závodní kantýně výběr ze 7 druhů jídla s 55% příspěvkem,
  • Smlouvu na dobu neurčitou,
  • Proplacené přesčasy s příplatkem,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Příspěvek na ubytování,
  • Příspěvek na dopravu od 15km,
  • Příspěvek na regeneraci a odpočinek,
  • Příspěvek na letní tábory dětí.

Líbí se Vám tato pozice? Zašlete mi svůj životopis na adresu e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte zobrazit tel. číslo

  • Havlíčkův Brod
  • DELTA & PERSONAL s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Žďár nad Sázavou
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Hlinsko, Chrudim
  • Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
  • od 19 300 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • PŘÍHODA s. r. o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Velké Meziříčí
  • Martin Dostál
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • ZS Vysočina, a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Kolín
  • ALLTUB CENTRAL EUROPE s.r.o.
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Hvězdonice
  • AKROS CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Čerčany
  • TŘI, z.ú.
  • Votice
  • COMPAG VOTICE s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Příchovice
  • BB vytlačování plastů spol. s r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Blansko
  • S-A-S STAVBY spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Česká spořitelna, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., DELTA & PERSONAL s.r.o., Ravensburger Karton s.r.o., Kolibrik.net, s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., Jednota, spotřební družstvo Hlinsko, PŘÍHODA s. r. o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), SANBORN a.s., Martin Dostál, Starý a synové s.r.o., ZS Vysočina, a.s., Flídr plast s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Personalista / Personalistka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Hlinsko, okres Chrudim, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Polička, Žďár nad Sázavou, Slavíkov, Velké Meziříčí, Široký Důl

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Bor data druh EU HR interní IT kandidát kariérní růst kurz kurzy měření mzdy na dobu neurčitou nábor náplň práce otázky penzijní připojištění personalistka plat pojištění pozice práce pracovní práva přesčas přesčasy připojištění příspěvek růst spolupráce STK školení Tábor Týn ubytování zaměstnanců zaměstnání zkušenosti životopis agendy díl dokument dovolené jazyk jídla kariérní kov list mzdové na dobu náplň obor organizace penzijní placené PR profesní profi příprava rok účetnictví výběr závod zkušenost