Volné místo ve firmě Manuvia FairJob s.r.o.

TISKAŘ/KA– Obalový materiál až 31 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Dobřany, okres Plzeň-jih
Firma Manuvia FairJob s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

O nás

Manuvia FairJob s.r.o.

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, českou společnost zabývající se výrobou obalového materiálu hledáme nové kolegy.

Máte zkušenosti na podobné pozici?
Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání?
Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • Práci s moderními technologiemi
  • nástupní mzdu: 136 Kč + bonusy, příplatky
  • Práci na HPP
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a kariérního růstu
  • Nástup možný ihned

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Praxi v oboru tisku
  • Dobrý zdravotní stav (výborný zrak)
  • Technickou zdatnost, čtení výkresové dokumentace
  • Český jazyk podmínkou
  • Týmový přístup a odpovědnost
  • Zájem profesně se rozvíjet v moderních technologiích
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Náplň práce

  • Obsluha strojů na potisk folií a laminovacích strojů
  • Dodržování výrobních a technologických postupů
  • Příprava výrobní zakázky dle průvodky
  • Průběžná a výsledná kontrola kvality výrobků
  • Základní údržba stroje

  • Dobřany, Plzeň-jih
  • Eva Hrdličková
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Kolín
  • Bohumila Kosová
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Německo
  • Antonín Ferus
  • 55 000 – 65 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nýřany, Plzeň, Třemošná, Rokycany, Tachov

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

AJ bonus bonusy Bor dodržování dokumentace hledám IT kvality možnost náplň práce nové občerstvení odpovědnost paušál plat postup práce příplatky růst SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravenkový paušál technologie vzdělání zaměstnání zdravotní zdravotní stav zkušenosti české dokument dovolené jazyk kariérní kontrola kov materiál na pracovišti náplň obor obsluha PR příprava přístup stav stroj technický technolog tým údržba výrobní zájem zkušenost