Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Svářeč kolejových vozidel CO2

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 35.000 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

PŘIJMEME SVÁŘEČE PRO VÝZNAMNÝ PODNIK V OSTRAVĚ

NÁPLŇ PRÁCE:
Práce svářeče při výrobě kolejových vozidel

POŽADUJEME:

  • PRAXI V OBORU MIN. 2 ROKY NA POZICI SVÁŘEČE
  • ORIENTACI VE VÝKRESOVÉ DOKUMENTACI
  • PRŮKAZ SVÁŘEČE NA CO2 EN 135
  • SPOLEHLIVOST

Nutné certifikáty na tupý i koutový svár (propadlé obnovíme)

NABÍZÍME

  • SMLOUVU NA HPP
  • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE
  • MOŽNOST ZÁLOH
  • MOŽNOST PŘESČASŮ

PLAT:

Na HPP AŽ 180,–/hod. dle pracovního zařazení

Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce
Nástup možný IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : m

  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Zlín
  • Petr Staněk
  • 21 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. srpna
  • Ostrava
  • Miroslav Raška-vodovody a kanalizace s…
  • 17 800 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 19. srpna
  • Ostrava
  • UNIQA pojišťovna, a.s.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Hnojník
  • SEZAKO Prostějov s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Havířov
  • Městská realitní agentura, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč

Comac jobs s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., KLIM cars s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Etimos Human s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Trenkwalder a.s., MG tech s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Odbory - proč a jak je založit

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

AJ Bor ČR email kandidát náplň práce plat podnik práce pracovní ubytování zařazení životopis certifikát dokument náplň obor PR případ rok