Hledáme lidem práci Manpower

Developer frontend webových a mobilních aplikací

Lokalita Olomouc
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsi zkušený a ostřílený vývojář webových / mobilních aplikací (web, hybrid, mobile native) a chceš se podílet na vývoji mobilní verze našeho softwaru?

Tak to hledáme přesně tebe!

Popis pozice:

A co tě u nás čeká?

- Různorodá práce, která se nikdy nestane rutinou.

- Spolupráce a řešení výzev s kolegy, kteří vždy rádi pomůžou a jednají otevřeně a upřímně.

- Každý den se budeš učit novým věcem a porosteš společně s námi!

Jaké technologie a postupy používáme?

- Naše řešení stojí primárně na technologii .NET, hostované v cloudových službách Microsoft Azure nebo na serverech zákazníků.

- Vyvíjíme aplikace pro web, Windows i pro mobilní klienty.

- Data uchováváme v relačních databázích (Microsoft SQL Server, PostgreSQL) a komunikujeme pomocí webových služeb (SOAP, REST).

- Při vývoji klademe důraz na konečnou přidanou hodnotu pro zákazníka, využíváme agilní přístup (SCRUM).

Profil kandidáta:

Jaký bys měl být?

- Máš rád neformální prostředí.

- Máš vzdělání a pár let zkušeností - web / mobile, javascript.

- Nebojíš se řict svůj názor a přijít s vlastním řešením nebo nápadem.

- Umíš přijmout nové výzvy a postavit se překážkám.

- Angličtina ti nedělá problém a umíš ji při komunikaci použít.

- Po práci s námi občas rád zajdeš na pivo.

Nabízíme:

Proč chceš jít k nám?

- Budeš se učit novým věcem a porosteš každým dnem!

- Svou práci a čas si budeš řídit sám a můžeš pracovat odkudkoli!

- V kanceláři je vždy čerstvá káva a plná lednice. A taky stolní fotbálek!

- Tvůj názor a návrhy nás zajímají a kolegové ti vždy podají pomocnou ruku!

- Nabídneme ti odpovídající mzdu (čím více máš zkušeností, tím vyšší mzda bude)!

Zaujala tě nabídka? TAK SE NEVÁHEJ OZVAT!

  • Olomouc
  • Elekt Labs s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Olomouc
  • 45 000 – 70 000 Kč
  • Olomouc
  • DS Soft Olomouc, spol. s r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. března
  • Olomouc
  • TESCO SW a.s.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Olomouc
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Olomouc
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Olomouc
  • OLC Systems s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Olomouc
  • Audioworks Music s.r.o.
  • Nové Město, Praha
  • MEWS SYSTEMS, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 15. listopadu
  • DAVINCI travel system s.r.o.
  • 35 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. června
  • Ostrava
  • SDE Software Solutions, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • Brno
  • Wattstor s.r.o.
  • 40 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Ostrava
  • MonkeyData s.r.o.
  • 45 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 12. prosince
  • Brno
  • iShopping Inc., odštěpný závod
  • 26 600 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Nusle, Praha
  • Magiclab s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Modřany, Praha
  • SaIgMi s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Správa Aktiv a Bankovní Poradenství a.s.
  • od 10 000 Kč
  • Lysá nad Labem
  • TIAN SHAN, spol. s r.o.
  • od 16 000 Kč

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Trainee program – první práce pro absolventy

AJ angličtina data den developer hledám IT kancelář kandidát kolegové Luže Microsoft mobil mzda nabídka náplň práce nové postup pozice práce prostředí spolupráce technologie vyšší vzdělání aplikace clo cloud díl Java mobilní náplň pomoc PR problém profi přístup řešení stav technolog vývojář zákazník zkušenost