Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Obráběč Kovů - CNC, DOLNÍ BENEŠOV

Lokalita Ostrava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Třískové obrábění armatur a jejich dílců, včetně pokročilejších obráběcích operací
  • Vrtání
  • Soustružení
  • Frézování
  • Závitování

Nabízíme

  • Nástupní mzda 30 000 – 35 000 Kč/měsíc
  • Dotované ubytování
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Stravenkový paušál

Požadujeme

  • Vyučení v oboru obráběč kovů
  • Praxe v práci na CNC stroji
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost a pečlivý přístup k práci

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Vrskmaň
  • ZAK-KOVOVÝROBA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Hrádek nad Nisou
  • Ernst Bröer, spol. s r.o.
  • od 130 Kč / hod
Zveřejněno: 7. září
  • Tachov
  • BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage,…
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Hostomice, Beroun
  • WXW Components s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
Zveřejněno: 2. května
  • Moravské Budějovice
  • BAST s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. června
  • Frýdlant nad Ostravicí
  • Van Doorne Machinefabriek s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Ústí nad Orlicí
  • KAMEL, s.r.o.
  • 19 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • České Budějovice
  • KERN-LIEBERS CR spol. s r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. října
  • Slapy, Tábor
  • S.O.S. DIFAK s.r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Plzeň
  • LaserTherm spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Holice
  • Kvasník - Vecek spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Tachov
  • METATEC s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 29. prosince
  • Bítovany
  • RKO GROUP a.s.
  • 26 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Kolín
  • DELTA Engineering Kolín s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
Zveřejněno: 19. srpna
  • Ralsko
  • KV Final Ralsko s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. června
  • Zlín
  • Czech Wool company s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 5. října

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín, Rychvald, Martinov, Ostrava

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Bor dokumentace IT měsíc Most mzda náplň práce paušál pečlivost práce praxe samostatnost sick day SOU stravenkový paušál ubytování vyučení v oboru znalost díl dokument dovolené kov náplň obor PR přístup stroj v práci vyučení