Hledáme lidem práci Manpower

Regionální obchodník pro Vysočinu - stálí klienti

Lokalita Jihlava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 45.000 – 70.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

Hledám aktuálně nového kolegu či kolegyni do obchodního týmu... najdu na Vysočině technicky zaměřeného obchodníka, který by chtěl pracovat v menší a velmi přátelské společnosti?

Ideální kandidát/ka by měl mít technické myšlení (dodáváme nástroje pro CNC), obchodního ducha a být komunikativní. Hledáme obchodníka vztahového, naším stylem rozhodně není "agresivní" a jednorázový obchod, našich zákazníků si vážíme a snažíme se jim vždy nabídnout to nejlepší řešení. I proto máme již v tomto regionu stabilní síť stálých a spokojených zákazníků, které Vám rádi předáme a Vy je budete nadále rozvíjet. Toto bude z větší části náplní Vaší práce (80%), v té menší části pak uvítáme i akviziční činnost.

Náplň práce:

  • v 1. měsící zaškolení (produkty, obchodní dovednosti atd.)
  • od 2. měsíce samostatná práce ve svěřeném regionu
  • návštěvy u zákazníků, vedení obchodních schůzek, návrhy těch nejlepších řešení (4 dny v týdnu)
  • administrativa, zpracování obednávek, reporting v interním systému (1 den v týdnu)
  • občasná setkání (porady a meetingy) na sídle společnosti

Profil kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dobrý technický background (schopnost pochopit produkty)
  • obchodní zkušenosti či předpoklady
  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • ochota učit se nové věci a neustále se vzdělávat
  • AJ mírně pokročilá (pochopení materiálů k produktům)
  • řp. B

Nabízíme:

  • garantovanou mzdu 45.000Kč již od 1. měsíce
  • od 2. měsíce obchodní bonusy (průměrný výdělek obchodníka je cca 70.000Kč)
  • 4 týdny dovolené + 5. týden volna přes Vánoční svátky
  • automobil i k soukromým účelům
  • mobil, notebook
  • vzdělávací kurzy a školení dle Vašeho výběru

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Služební auto Služební auto

  • Celá ČR
  • Horská veterinární klinika s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 29. září
  • Plzeň
  • BIG WIN a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. září
  • Plzeň
  • LOK work s.r.o.
  • od 22 000 Kč
  • Plzeň
  • HOFMEISTER s.r.o.
  • 24 000 – 27 000 Kč
  • Chodov, Praha
  • TOP HOTELS GROUP a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy

ManpowerGroup s.r.o., ACETEX s.r.o., Manuvia Job s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SKYCLEAN s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 100% REWORK s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Personální manažer / manažerka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Plánovač / plánovačka výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality

Jihlava, Celá ČR, Jihlava, Jihlava, Hybrálec

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

administrativa AJ auto automobil bonus bonusy činnost den EU hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy měsíc místa mobil Most nabídka náplň práce nástroje nové obchodní postup pozice práce pracovní pracovní místa průměrný reporting SOU společnost společnosti stabilní školení týden uchazeč v týdnu vedení výdělek vyšší vzdělání vzdělávací kurzy zkušenosti dny dovednost dovolené komunikační materiál myšlení náplň nástroj obchod obchodní dovednost obchodní dovednosti obchodník PR profi přátelské předpoklad příjemné případ přístup region report řešení schopnost schopnosti spokojen stroj svátky systém technické technický týdny tým volna volná pracovní místa výběr vzdělávací kurz vztah zákazník zkušenost