Hledáme lidem práci Manpower

Online marketing - PPC

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Marketing, reklama, média a PR

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Hledám profíka na SEO - online svět Vám bude ležet u nohou! Potřebuji osobu, která má hnací motor v naplňování cílů PPC kampaní.
"Možnost práce na IČO i HPP a to s 2-3 dny v týdnu home office."

Hlavní úkoly:
- rozjetí online webu a správa návštěvnosti skrz veškeré nástroje
- odpovědnost za uskutečněný "proklik" až k cílené obchodní aktivitě
- vlastní analýzy kampaní a následná optimalizace
- spolupráce při vymýšlení nových kampaní, úpravy na webu, celkové strategie
- některé činnosti bude třeba pouze koordinovat skrz externí spolupráci s agenturami apod.

Profil kandidáta:

Očekáváme tyto dovednosti:
- zkušenost s jakýmkoli působením v online marketingu
- hlubokou znalost PPC (Adwords, Sklik)
- schopnost analyzovat data (např. Google Analytics, Excel apod.)
- umění optimalizovat web
- naprosto otevřené, kreativní myšlení a nové nápady

Nabízíme:

Pracovní okolnosti a nabídka:
- kancelář v centru Pardubic v klidné lokalitě a s menším kolektivem
- časový rozvrh dle Vašich možností a 2 - 3 dny home office
- individuální dohoda na odměně - podílová složka z obchodů jako provizní část mzdy
- pro hlavní pracovní poměr týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, dny volna navíc a další benefity

  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 16 100 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. dubna
  • Třeboň
  • Karlovy Vary
  • ABRASMONT s.r.o.
  • od 12 200 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Miloš Andrle
  • 13 500 – 18 000 Kč
  • ALERGOAMB s. r. o.
  • od 24 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Boskovice
  • LD Seating s.r.o.
  • 17 900 – 22 000 Kč
  • Žamberk
  • MEIXNER & HANUŠ a.s. Czech republic
  • 18 300 – 27 000 Kč
  • Praha
  • První novinová společnost a.s.
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Stárkov
  • ARBIE MANAGEMENT, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

agentura benefit benefity cíle činnost data den dohoda Google hlavní hledám home office IT kancelář kandidát marketing možnost mzdy nabídka náplň práce nástroje nové obchodní odpovědnost Office online pozice práce pracovní pracovní poměr práva příspěvek Skuteč spolupráce správa strategie stravování týden týden dovolené navíc v týdnu znalost agent analýzy cíl činnosti díl dny dovednost dovolené externí kolektiv kov kreativní myšlení náplň nástroj navíc obchod PC poměr PR profi rok schopnost stroj úkol úkoly úpravy volna zkušenost